Wpis z mikrobloga

Jestem tu juz kilka lat, ale takiego gowna jak teraz nie bylo nigdy i wszyscy sa temu winni. Od tygodnia gorace na mirko praktycznie nie istnieja, bo sa #!$%@? od piwnicy az po strych wpisami o jakiejs melinie gdzie patusy robia z siebie debili na streamie a wy z duma im rzucacie zlotowki jakbyscie dokarmiali uposledzone pieski w schronisku. beka iksde bo moje literki sie pokazaly w donejcie, fejm #!$%@? za trzy zlote taka okazja, ze az wrzuce screena na mirko i dostane plusa.

Dzis, zupelnie przypadkowe dziewczyny doxxowane (prywatne zdjecia, linki do portali spolecznosciowych z ich imieniem i nazwiskiem, szeroko pojety stalking, sperma na ich wydrukowanych zdjeciach) bo .. no w sumie to chyba do konca nikt nie wie dlaczego. Przypadkowe rozowe zwyzywane od #!$%@?, bo postowaly na wykopie. Tak jak ja sobie postuje, inni faceci, bo czasami lubie cos napisac, bo lubie dyskutowac na tematy, ktore mnie interesuja, bo lubie czasami wrzucic jakas mysl z dupy, ktora wiem ze ktos tutaj zrozumie a na przyklad ludzie z pracy juz nie bardzo. Wrzucanie linki do ich profili na FB, gdzie jest ich imie i nazwisko nie jest fajne.

Co sie dzieje, kiedy zwrocisz uwage?

TY BIALORYCERZU NORMIKU #!$%@? XD TYLKO ANONIMUS.

Zachowujecie sie jak feministki z #!$%@? mozgowym, ktore nigdy nie potrafily i nie beda potrafily rozmawiac na poruszony temat, tylko beda wolaly zakrzyczec rozmowce, zwyzywac i osmieszyc. Na sile probujecie sie upodabniac do tego czym byl 4chan ponad 10 lat temu, ale niestety #!$%@? brakuje wam polotu i inteligencji. Efektem frustracji jest wyzywanie rozowych od #!$%@?, kiedy jestescie skazani na tasowanie sie do monitora bo na zywo rozmowa z rozowymi was przerasta i jestescie tacy biedni i pokrzywdzeni przez przypadkowe dupy z portalu ze smiesznymi obrazkami, ktore pisaly o remoncie, wklejaly jakies przypadkowe zdjecia, kotki czy #!$%@? wie co, ze postanowiliscie je zmieszac z gownem.

Reality check, to nie one sa atencjuszkami, to wy nimi jestescie. Stadne "pa jak jej #!$%@? xd" i poklepywanie sie swoimi chudymi lapkami po pryszczatych pleckach, ze dobra robota mireczku pokazalismy im jakimi sa gurwami, tylko anonimus xdxd.

Przytocze jeszcze swoj wczesniejszy post z mirko, bo uwazam, ze jest bardzo trafny.

mirko tydzien temu: lol jakóbiak debil stalkuje jakas szakire z samolotu i robi zdjecia ze swinka pepa po koncercie, z czym do ellen lecz sie xddDd.
mirko dzis: lol stalkujemy rozowe bo sa rozowe i wrzucily na portal z obrazkami zdjecie lewej stopy, dzemow i remontu kuchni.

Generalnie to kiepsko to widze, bo sa ludzie ktorzy tworza bardzo dobry content (celowo bez @, zeby ich tu nie wciagac) - Trollsky, OCISLY, kolezka od Udemy i wielu wielu innych. Kwestia czasu jak nie tylko rozowe, ale tez stali bywalcy, ktorzy opiekuja sie tagami tematycznymi sie na ten burdel wypna, bo juz nie bedzie dla kogo pisac.

A moderacji karny wiadomo co wiadomo gdzie, ze nie probuje zdusic takiego syfu w zarodku bo sie boja reakcji, ale w sumie sie nie dziwie bo po tylu wtopach pewnie nawet na pierdniecie w serwerowni trzeba miec approval.

#dziendobry
  • 420
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Śmieszne jest czepianie się tego, że tydzień temu wykopki hejciły kogoś za takie zachowanie teraz robią to samo. Wyobraź sobie, że jest tu kilkanaście tysięcy mniej lub bardziej aktywnych użytkowników i jedni hejcą takie zachowania drudzy nie. Tak samo czepiania się, że wykopki śmieją się z ludzi oglądających trudne sprawy a jednocześnie oglądają Daniela, a tak nie jest jedni hejcą trudne sprawy i go nie oglądają, drudzy mają #!$%@?
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Serio? XD Ten wpis jeszcze skopiowany od innego mireczka? :v

a to się czymś różni jedno od drugiego?

A to w czymś są podobni? Daniel ma na tyle zwojów w mózgu, że potrafi sklecić poprawne gramatycznie zdania. Nie był pewnie orłem z maty, ale ogarnia życie. Wie w jakiej sytuacji się znajduje i wie że to środowisko nie jest dobre.

Przez ten tydzień w domyśle zbierał kasę na wyrwania swojego młodszego brata Łukasza z tego środowiska, żeby wyszedł na ludzi. Powtarzał to na streamie wiele razy. Środowisko go ukształtowało takim jaki jest, ale jest na tyle mądry, że rozumie że to nie jest normalne. Poza nielicznymi momentami kiedy robił coś typowo pod publiczkę, to był bardzo autentyczny i naturalny. Nie udawał kogoś kim nie jest, sodówka też mu nie uderzyła do głowy, a świetnym antyprzykładem był jeden z wykopków, któremu się to stało w
  • Odpowiedz
A ja napisze byś nie interesował się tym co robią Mirki w wolnym czasie. Jak chcą oglądać Daniela czy bonzo to niech sobie oglądają. Stalkowania nie popieram.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: mirko to byl zawsze chyba w wiekszosci szlam. Teraz jednak rzeczywiscie szlam wylał w pełni. Najlepsze jest to ze te pajace co rusz sie zala "pa Mati, ta rozowa to to taka dziwka, chciala zebym za nia w knajpie za piwo zaplacił, naciagnac mnie - biednego mireczka". Zamiast cos zrobic ze soba albo pojsc na silke albo do pojsc nawet do jakiejs gowno-pracy i zarobic pieniazki dzieki ktorym ten
  • Odpowiedz
Any community that gets its laughs by pretending to be idiots will eventually be flooded by actual idiots who mistakenly believe that they're in good company." -Rene Descartes


@fazimodo: pasowało by gdyby tutaj ktokolwiek udawał xD
  • Odpowiedz