Wpis z mikrobloga

Jestem tu juz kilka lat, ale takiego gowna jak teraz nie bylo nigdy i wszyscy sa temu winni. Od tygodnia gorace na mirko praktycznie nie istnieja, bo sa #!$%@? od piwnicy az po strych wpisami o jakiejs melinie gdzie patusy robia z siebie debili na streamie a wy z duma im rzucacie zlotowki jakbyscie dokarmiali uposledzone pieski w schronisku. beka iksde bo moje literki sie pokazaly w donejcie, fejm #!$%@? za trzy zlote taka okazja, ze az wrzuce screena na mirko i dostane plusa.

Dzis, zupelnie przypadkowe dziewczyny doxxowane (prywatne zdjecia, linki do portali spolecznosciowych z ich imieniem i nazwiskiem, szeroko pojety stalking, sperma na ich wydrukowanych zdjeciach) bo .. no w sumie to chyba do konca nikt nie wie dlaczego. Przypadkowe rozowe zwyzywane od #!$%@?, bo postowaly na wykopie. Tak jak ja sobie postuje, inni faceci, bo czasami lubie cos napisac, bo lubie dyskutowac na tematy, ktore mnie interesuja, bo lubie czasami wrzucic jakas mysl z dupy, ktora wiem ze ktos tutaj zrozumie a na przyklad ludzie z pracy juz nie bardzo. Wrzucanie linki do ich profili na FB, gdzie jest ich imie i nazwisko nie jest fajne.

Co sie dzieje, kiedy zwrocisz uwage?

TY BIALORYCERZU NORMIKU #!$%@? XD TYLKO ANONIMUS.

Zachowujecie sie jak feministki z #!$%@? mozgowym, ktore nigdy nie potrafily i nie beda potrafily rozmawiac na poruszony temat, tylko beda wolaly zakrzyczec rozmowce, zwyzywac i osmieszyc. Na sile probujecie sie upodabniac do tego czym byl 4chan ponad 10 lat temu, ale niestety #!$%@? brakuje wam polotu i inteligencji. Efektem frustracji jest wyzywanie rozowych od #!$%@?, kiedy jestescie skazani na tasowanie sie do monitora bo na zywo rozmowa z rozowymi was przerasta i jestescie tacy biedni i pokrzywdzeni przez przypadkowe dupy z portalu ze smiesznymi obrazkami, ktore pisaly o remoncie, wklejaly jakies przypadkowe zdjecia, kotki czy #!$%@? wie co, ze postanowiliscie je zmieszac z gownem.

Reality check, to nie one sa atencjuszkami, to wy nimi jestescie. Stadne "pa jak jej #!$%@? xd" i poklepywanie sie swoimi chudymi lapkami po pryszczatych pleckach, ze dobra robota mireczku pokazalismy im jakimi sa gurwami, tylko anonimus xdxd.

Przytocze jeszcze swoj wczesniejszy post z mirko, bo uwazam, ze jest bardzo trafny.

mirko tydzien temu: lol jakóbiak debil stalkuje jakas szakire z samolotu i robi zdjecia ze swinka pepa po koncercie, z czym do ellen lecz sie xddDd.
mirko dzis: lol stalkujemy rozowe bo sa rozowe i wrzucily na portal z obrazkami zdjecie lewej stopy, dzemow i remontu kuchni.

Generalnie to kiepsko to widze, bo sa ludzie ktorzy tworza bardzo dobry content (celowo bez @, zeby ich tu nie wciagac) - Trollsky, OCISLY, kolezka od Udemy i wielu wielu innych. Kwestia czasu jak nie tylko rozowe, ale tez stali bywalcy, ktorzy opiekuja sie tagami tematycznymi sie na ten burdel wypna, bo juz nie bedzie dla kogo pisac.

A moderacji karny wiadomo co wiadomo gdzie, ze nie probuje zdusic takiego syfu w zarodku bo sie boja reakcji, ale w sumie sie nie dziwie bo po tylu wtopach pewnie nawet na pierdniecie w serwerowni trzeba miec approval.

#dziendobry
  • 420
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: to jest takie smutne że tacy ludzie naprawdę istnieją i naprawdę mają satysfakcję z ubliżania innym... Na reddicie wyzywają ładne dziewczyny (wszystkie min 8/10) że są ohydne i widzieli kilka na showupie jak się #!$%@?ą

To jest takie niesmaczne i żałosne że odebrało mi mowę jak to czytałam
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Dlatego ja już udzielam się wyłącznie w tagach tematycznych. Wczoraj zrobiłam na mirkoczacie czat na KSW, przyszło ponad 20 osób i tak sobie komentowaliśmy te walki. Patrzę z ciekawości, co za czat ma więcej użytkowników, a tu czat o tym Danielu jakimś prawie 500 ludzi. Ciężko uwierzyć, że większość wykopków na to leci.

No ale próbuję to po prostu ignorować. A do kawy czytam inne portale zamiast gorących.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru Powiem Ci tak Feloniusz - masz rację ALE największy żal mam do @wykop bo od dawna się mówi żeby zielonkom blokować wrzucanie obrazków. Poza tym guronce są zepsute bo po zablokowaniu madżikala nie ładują się na odpowiednie miejsce kolejne wpisy i gorące są poszatkowane a na dalszych stronach czasem nie ma nic. Co do różowych pasków to właśnie paski trzeba wywalić. Brak paska pod awatarem dla większości nic nie
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Problemem nie jest content mirko, bo każdy robi to co tam chce. Problemem jest to, że jak wrzucisz tag na czarno to w gorących nie masz zastępstwa dla tego tagu, tylko jest pusto. Drugi problem to ograniczona pojemność czarnej listy. I o to tu właśnie chodzi.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru:
Nie rozumiem sensu takich wpisów. Narzekanie, że Mikroblog przestał być dla ciebie interesujący, bo uwaga większości skupiła się na streamie Magicala. Okej, przestał być to zrób coś z tym i znajdź sobie inne zajęcie, idź pobiegać, poczytać książki albo porób coś kreatywnego. Serio wasz cały świat się kręci wokół tego, co robią inni ludzie w internecie?
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: cheche czarnalista i buzia w kubelek. Coz, debili jest wiecej niz ludzi madrych a tacy ludzie maja prawo glosu w demokracji...

Pewnie jest tak, ma gorzej ja niz ja wiec sie posmieje, poogladam, ponabijam mu viewsy, sypne groszem by pojawil sie jakis txt na ekranie, itd. To juz lepiej ogladac dzieci grajace w Minecrafta...
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: najlepsze to są określenia jakie się dostaje, gdy zabierzesz głos w sprawie jakiejś różowej.
Popierasz ją? LOL BIAŁORYCERZ XDDD I TAK NIE ZARUCHASZ
Nie popierasz? O KUHWA MIZOGIN PATRZCIE STULEJA NIGDY NIE ZARUCHA
ja #!$%@?
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: No i jeszcze dodam, bo edytować już nie mogę: Potępiam jeżdżenie po różowych, bany zasłużone, ale dlaczego fotka gościa latała po mirko w czerwonej bluzie i banów jakoś nikt nie dostał? Jeszcze zaczęło się wypisywanie do rodziny.
  • Odpowiedz