Wpis z mikrobloga

Jestem tu juz kilka lat, ale takiego gowna jak teraz nie bylo nigdy i wszyscy sa temu winni. Od tygodnia gorace na mirko praktycznie nie istnieja, bo sa #!$%@? od piwnicy az po strych wpisami o jakiejs melinie gdzie patusy robia z siebie debili na streamie a wy z duma im rzucacie zlotowki jakbyscie dokarmiali uposledzone pieski w schronisku. beka iksde bo moje literki sie pokazaly w donejcie, fejm #!$%@? za trzy zlote taka okazja, ze az wrzuce screena na mirko i dostane plusa.

Dzis, zupelnie przypadkowe dziewczyny doxxowane (prywatne zdjecia, linki do portali spolecznosciowych z ich imieniem i nazwiskiem, szeroko pojety stalking, sperma na ich wydrukowanych zdjeciach) bo .. no w sumie to chyba do konca nikt nie wie dlaczego. Przypadkowe rozowe zwyzywane od #!$%@?, bo postowaly na wykopie. Tak jak ja sobie postuje, inni faceci, bo czasami lubie cos napisac, bo lubie dyskutowac na tematy, ktore mnie interesuja, bo lubie czasami wrzucic jakas mysl z dupy, ktora wiem ze ktos tutaj zrozumie a na przyklad ludzie z pracy juz nie bardzo. Wrzucanie linki do ich profili na FB, gdzie jest ich imie i nazwisko nie jest fajne.

Co sie dzieje, kiedy zwrocisz uwage?

TY BIALORYCERZU NORMIKU #!$%@? XD TYLKO ANONIMUS.

Zachowujecie sie jak feministki z #!$%@? mozgowym, ktore nigdy nie potrafily i nie beda potrafily rozmawiac na poruszony temat, tylko beda wolaly zakrzyczec rozmowce, zwyzywac i osmieszyc. Na sile probujecie sie upodabniac do tego czym byl 4chan ponad 10 lat temu, ale niestety #!$%@? brakuje wam polotu i inteligencji. Efektem frustracji jest wyzywanie rozowych od #!$%@?, kiedy jestescie skazani na tasowanie sie do monitora bo na zywo rozmowa z rozowymi was przerasta i jestescie tacy biedni i pokrzywdzeni przez przypadkowe dupy z portalu ze smiesznymi obrazkami, ktore pisaly o remoncie, wklejaly jakies przypadkowe zdjecia, kotki czy #!$%@? wie co, ze postanowiliscie je zmieszac z gownem.

Reality check, to nie one sa atencjuszkami, to wy nimi jestescie. Stadne "pa jak jej #!$%@? xd" i poklepywanie sie swoimi chudymi lapkami po pryszczatych pleckach, ze dobra robota mireczku pokazalismy im jakimi sa gurwami, tylko anonimus xdxd.

Przytocze jeszcze swoj wczesniejszy post z mirko, bo uwazam, ze jest bardzo trafny.

mirko tydzien temu: lol jakóbiak debil stalkuje jakas szakire z samolotu i robi zdjecia ze swinka pepa po koncercie, z czym do ellen lecz sie xddDd.
mirko dzis: lol stalkujemy rozowe bo sa rozowe i wrzucily na portal z obrazkami zdjecie lewej stopy, dzemow i remontu kuchni.

Generalnie to kiepsko to widze, bo sa ludzie ktorzy tworza bardzo dobry content (celowo bez @, zeby ich tu nie wciagac) - Trollsky, OCISLY, kolezka od Udemy i wielu wielu innych. Kwestia czasu jak nie tylko rozowe, ale tez stali bywalcy, ktorzy opiekuja sie tagami tematycznymi sie na ten burdel wypna, bo juz nie bedzie dla kogo pisac.

A moderacji karny wiadomo co wiadomo gdzie, ze nie probuje zdusic takiego syfu w zarodku bo sie boja reakcji, ale w sumie sie nie dziwie bo po tylu wtopach pewnie nawet na pierdniecie w serwerowni trzeba miec approval.

#dziendobry
  • 420
  • Odpowiedz
ne pieski w schronisku. beka iksde bo moje literki sie pokazaly w donejcie, fejm #!$%@? za trzy zlote taka okazja, ze az wrzuce


@Felonious_Gru: Jestem noname na tym portalu ale # jest w gorących to sobie go wrzuć na czarno. Jest teraz "modny" większość zajebuje nim gorące bo jest śmieszny (ja akurat lubię się pośmiać z ich "akcji") Prawo większości, no co za problem dać na czarno, ja np. na czas
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning

Rozumiem, że np. gwałcicieli też tak bronisz. "Zapuszcza się na tę ulicę wieczorem, w dodatku ładnie ubrana. Sama się o to prosi!"


Zaraz usłyszysz, że to co innego. Jak zapytasz, gdzie przebiega granica która oddziela czyny zabronione w których ofiara jest sama sobie winna od tych gdzie już obwinianie ofiary to #!$%@?ństwo, to Ci odpowiedzą bredniami. Przerabiałem już to.
  • Odpowiedz
@Slonx: nie przetłumaczysz. To jest niesamowite jak mocno może posunąć się zbydlęcenie jednostki w anonimowym tłumie. Szkoda gadać. To ten sam sort podludzi, którzy piszą, że laska ubierała się wyzywająco więc sama jest sobie winna. Natomiast cieszy mnie, że jest sporo ludzi, którzy są jednak normalni. Dzięki @Felonious_Gru:
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: i robisz kolejne kółko lizania się po fiutach w komentarzu. Do "anonów" i tak nic nie trafi dopóki ich nie zacznie ktoś stalkować, tak tylko to kolejne bicie piany.
A tak taki np. ja muszę czytać kolejne żale w gorących, bo OP nie użył odpowiedniego tagu, np. #boldupy albo pokrewny

  • Odpowiedz
A moderacji karny wiadomo co wiadomo gdzie, ze nie probuje zdusic takiego syfu w zarodku bo sie boja reakcji, ale w sumie sie nie dziwie bo po tylu wtopach pewnie nawet na pierdniecie w serwerowni trzeba miec approval.


@Felonious_Gru: Klient nasz pan. Darmowy serwis ze śmiesznymi obrazkami zarabia na ilości klientów a nie na jakości.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Nieznośnie się zrobiło ostatnio na wykopie, tak jak zawsze lubiłem marnować tu czas, to ostatnio nie mam ochoty tu zaglądać. Tony jadu i hejtu z każdej strony, wyzwiska od: lewaków, stulejarzy, atencjuszek. Główna zalana jakimś polityczo-ideologicznym syfem, trollujace zielonki, wykopowe afery o nic rozrastające się do ogromnych rozmiarów. Ja wysiadam, chyba się starzeję i zaczynam okres "ach ta dzisiejsza młodzież",
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: O ja #!$%@? jaki wielki Pan się znalazł co tylko czyta wyrafinowany content. Nie pasuje ci jakiś tag to go #!$%@? daj na #czarnolisto. To, że na streamie wypłynęły jakieś zdjęcia wykopków to przecież nie moja wina mimo, że oglądałem te streamy. Ktoś tak zrobił bo uważał to za słuszne ? Nie wiem i nie obchodzi mnie to. Ja w streamach Daniela widzę głębsze przesłanie którego Ty nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz