Wpis z mikrobloga

Jestem tu juz kilka lat, ale takiego gowna jak teraz nie bylo nigdy i wszyscy sa temu winni. Od tygodnia gorace na mirko praktycznie nie istnieja, bo sa #!$%@? od piwnicy az po strych wpisami o jakiejs melinie gdzie patusy robia z siebie debili na streamie a wy z duma im rzucacie zlotowki jakbyscie dokarmiali uposledzone pieski w schronisku. beka iksde bo moje literki sie pokazaly w donejcie, fejm #!$%@? za trzy zlote taka okazja, ze az wrzuce screena na mirko i dostane plusa.

Dzis, zupelnie przypadkowe dziewczyny doxxowane (prywatne zdjecia, linki do portali spolecznosciowych z ich imieniem i nazwiskiem, szeroko pojety stalking, sperma na ich wydrukowanych zdjeciach) bo .. no w sumie to chyba do konca nikt nie wie dlaczego. Przypadkowe rozowe zwyzywane od #!$%@?, bo postowaly na wykopie. Tak jak ja sobie postuje, inni faceci, bo czasami lubie cos napisac, bo lubie dyskutowac na tematy, ktore mnie interesuja, bo lubie czasami wrzucic jakas mysl z dupy, ktora wiem ze ktos tutaj zrozumie a na przyklad ludzie z pracy juz nie bardzo. Wrzucanie linki do ich profili na FB, gdzie jest ich imie i nazwisko nie jest fajne.

Co sie dzieje, kiedy zwrocisz uwage?

TY BIALORYCERZU NORMIKU #!$%@? XD TYLKO ANONIMUS.

Zachowujecie sie jak feministki z #!$%@? mozgowym, ktore nigdy nie potrafily i nie beda potrafily rozmawiac na poruszony temat, tylko beda wolaly zakrzyczec rozmowce, zwyzywac i osmieszyc. Na sile probujecie sie upodabniac do tego czym byl 4chan ponad 10 lat temu, ale niestety #!$%@? brakuje wam polotu i inteligencji. Efektem frustracji jest wyzywanie rozowych od #!$%@?, kiedy jestescie skazani na tasowanie sie do monitora bo na zywo rozmowa z rozowymi was przerasta i jestescie tacy biedni i pokrzywdzeni przez przypadkowe dupy z portalu ze smiesznymi obrazkami, ktore pisaly o remoncie, wklejaly jakies przypadkowe zdjecia, kotki czy #!$%@? wie co, ze postanowiliscie je zmieszac z gownem.

Reality check, to nie one sa atencjuszkami, to wy nimi jestescie. Stadne "pa jak jej #!$%@? xd" i poklepywanie sie swoimi chudymi lapkami po pryszczatych pleckach, ze dobra robota mireczku pokazalismy im jakimi sa gurwami, tylko anonimus xdxd.

Przytocze jeszcze swoj wczesniejszy post z mirko, bo uwazam, ze jest bardzo trafny.

mirko tydzien temu: lol jakóbiak debil stalkuje jakas szakire z samolotu i robi zdjecia ze swinka pepa po koncercie, z czym do ellen lecz sie xddDd.
mirko dzis: lol stalkujemy rozowe bo sa rozowe i wrzucily na portal z obrazkami zdjecie lewej stopy, dzemow i remontu kuchni.

Generalnie to kiepsko to widze, bo sa ludzie ktorzy tworza bardzo dobry content (celowo bez @, zeby ich tu nie wciagac) - Trollsky, OCISLY, kolezka od Udemy i wielu wielu innych. Kwestia czasu jak nie tylko rozowe, ale tez stali bywalcy, ktorzy opiekuja sie tagami tematycznymi sie na ten burdel wypna, bo juz nie bedzie dla kogo pisac.

A moderacji karny wiadomo co wiadomo gdzie, ze nie probuje zdusic takiego syfu w zarodku bo sie boja reakcji, ale w sumie sie nie dziwie bo po tylu wtopach pewnie nawet na pierdniecie w serwerowni trzeba miec approval.

#dziendobry
  • 420
@Felonious_Gru: W większości masz rację, i w sumie ten wpis powinien być w gorących natychmiastowo, ALE. Jeśli jedna różowa (czy niekoniecznie różowa, ale wiadomo jaką 99% osób ma tutaj mentalność) czy dwie piszą jakieś gówna, chwalą się #!$%@? a w dodatku mają konto na fejsbuku które nijak nie jest ukryte przed obcymi, to same o powiązanie ich z tymi kontami się proszą. Jak już strugasz debila w internetach to rób to