Wpis z mikrobloga

Hej biegajace Mirki i Mirabelki
Chce kupic dziewczynie na urodziny buty do biegania. Gdzie znajde w Krakowie porzadny sklep biegowy? Chodzi mi o taki gdzie jest bieznia, mozna wyprobowac buty i sa ludzie, ktorzy sie na tym dobrze znaja. Sam kiedys we Wroclawiu tak wybieralem i bylem bardzo zadowolony.
Milego weekendu ;)
#bieganie #biegajzwykopem #krakow
  • 9
@Biernas89: wszystkie sklepy co maja w nazwie biegacz/biegowy/runner to jest z automatu +30% do ceny.

Panna niech pobiega ale po sklepie przemieszczajac sie, testy buta na biezni mechanicznej to najgorsze co mozna zrobic. Wygodne maja pasowac itd... bo but biegowy w ograniczonym zakresie sie rozchodzi i dopasuje.
@Biernas89: Sklep Biegacza, ale wiedz, że bieżnia mechaniczna to jest ch*j.


@mkarweta: no ale lepiej przetestować na bieżni niż tylko założyć i się przejść ;) Choć w sumie można by w sklepie zorganizować 20m kawałek do testowania - w sumie pod tym kątem Decathlon jest bezkonkurencyjny :)
no ale lepiej przetestować na bieżni niż tylko założyć i się przejść ;)


@enron: ja mam alergię na bieżnię mechaniczną, wolę przejść w butach kilka-kilkanaście metrów niż biegać po bieżni mechanicznej.
@mkarweta: to oczywiste, mnie też wkurzają te bieżnie swoją miękko-twardością :) Ale zdaje się że w tych profi-sklepach jednym z elementów doboru butów jest obserwacja jak się układa noga kupującego podczas biegu w różnych prędkościach. Raczej ciężko by było to ocenić w zwykłym biegu bez sprzętu jak na skoczni narciarskiej ;)
@Biernas89: ja jestem zdania ze wszelkie wsparcia supinacyjno-pronacyjne, to jest maskowanie problemow. Ludzie robia setki kilometrow spacerujac i chodzac, a nie spotkalem butow dla chodzacego supinatora/pronatora.
Cwiczenia, stabilny rozwoj biegowy itd... Bo wsparcie zeby przy bieganiu bylo bardziej twardo po wew a potem wracamy do zwyklych butow gdzie tego nie ma, to jest tak srednio. Ale to IMHO i ani to miejsce ani temat.

Nie kazdy sklep bedzie mial bieznie mechaniczna,