Wpis z mikrobloga

Mirki, taka sytuacja, że na skutek różnych zdarzeń losowych utkwiłem w Warszawie. Plus jest taki, że przykulałem się na moto. I z uwagi na robotę w piątek i poniedziałek, nie będe wracał do krk na weekend więc mam dwa dni (prawdopodobnie słoneczne) na to żeby polatać w okolicy. Od razu mówie, że nie chodzi mi o znalezienie towarzystwa / przewodnika (nie nie ćwiczę socjotechniki @Gixaar) tylko o jakieś info gdzie autochtoni latają. Pojeździłem w środę po południu jak przyjechałem trochę po mieście, ale mnie to chyba nie kręci. Bardzo agresywny styl prowadzenia kierowców, zwłaszcza w okolicach szczytu i całkowita nieznajomość miasta trochę zabiera fun z zabawy. Przeszukałem parę ostatnich miesięcy tagu motowarszawa ale tam głównie inne treści, aczkolwiek często się przewija kampinos. I to właściwie jedyny tip na jaki natrafiłem. To jak mirki podpowie ktoś coś? Dodam tylko że założyłem właście Pirelli Diablo Rosso do Versysa więc szuter to max na co się mogę wybrać, lepiej asfalt (nawet dziurawy), piach i błoto raczej odpada (piach sprawdzałem, błota nie mam zamiaru :) )

Pic rel z środy :D

#motowarszawa #motocykle
Pobierz FLAqMastah - Mirki, taka sytuacja, że na skutek różnych zdarzeń losowych utkwiłem w W...
źródło: comment_chQH9kMu5beu9fDvcxOgCpt5wQ85xgHh.jpg
  • 21
@FLAqMastah jak lekkie szutry to coś tam coś tam obadać można. Ją co prawda trochę chory obecnie,ale patrząc na prognozy może by w niedzielę się gdzieś wybrał. Moge pociagnąć swoją ostatnią traską, pokazać bunkry itp. Autochtoni zwykle zbierają się pod mosteczkiem, taki pub pod mostem koło narodowego, ale z tego co tam widziałem w zeszłym tygodniu to głównie szlifiery , a z FB wynika że raczej ta mniej inteligentna część moturzystów. @
Pobierz Kick_Ass - @FLAqMastah jak lekkie szutry to coś tam coś tam obadać można. Ją co prawd...
źródło: comment_xSNLAdWcpBijwYXoa9hRtpQLvgHUiMnW.jpg
@Kick_Ass Ja niestety dwa najbliższe weekendy spędzam na Mazurach.

@FLAqMastah Spróbuj może pojechać na Zamek w Czersku i okolice - poniżej Góry Kalwarii jest mały ruch i całkiem fajny asfalt wśród jabłonek :-) W Kampinosie masz raptem z 15 km ciekawego asfaltu w okolicy Truskawki.
Na zachód od Warszawy do Grodziska masz jedno wielkie osiedle domów według mnie :-/
Spróbuj na wschód od Wisły - tam jest mniej cywilizacji i przyjemniej się
@kasin na zachód do Grodziska jedyny ciekawy odcinek to reguły, komorów, przed nadarzynem przeskok obok lasów potem sporo szutrów i za Grodziskiem nuuda, proste #!$%@? drogi i smutne otoczenie
@FLAqMastah:

No więc tak:

Towarzysko:
Bar 2OO na Tunelowej, co prawda ostatnio nie bardzo motocyklowy i ludzie tam często przychodzą w swoich grupach, ale zawsze,
Kolumna Zygmunta - chyba jeszcze funkcjonuje, ale z nimi to nie pojeździsz, show room, rwalnia i lansiarnia,
B40 - bar w wieżycy Poniatowskiego,
Bulwar nad Wisłą, zjazd koło Poniatowskiego, wjeżdżasz pod zakaz wjazdu czy ruchu,
Kebab na Jana Pawła II - mało kiedy, stara gwardia

Najprościej
@kasin hehe dokładnie te trasy które jeżdżę, choć ja się jeszcze szutrami przebijam prawie pod dom ;)

Nie znalazłem nic lepszego które byłoby legalne w tamtych rejonach. Ewentualnie ciut dalej zostaje zryty asfalt leśny od s8 (sietrzeń chyba) na tarczyn, poza tym nuda, dalej łoś na piaseczno a dalej nie znam (wiadomo czersk te sprawy ale tam znam tylko z puchy)
Polecam na weekend:
-Bezpłatny wjazd dla motocykli na WNR https://www.facebook.com/events/1058783010933458/ impreza zwykle się przedłuża i kończy na wspólnym lataniu po warszawie lub na Cargo Okęcie.
-Polecam grupę na FB. Podajesz tylko dzień i rodzaj przejazdu dynamika/turystyka itp. i lecisz. https://www.facebook.com/groups/motocyklisci/?fref=ts
-Jak kogoś ogarniesz to można polecieć na zapiekanki do Pułtuska
-Dodatkowo jak napisał Gixxar bar pod Mosterczkiem lub Bulwary nad wisłą. Piątek czy sobota wieczór na pewno ktoś tam będzie i chętnie
@Kick_Ass: nie dam rady w weekend :/ Ale moto juz u mnie i jeździ ;)
@FLAqMastah: na szutrowo-asfaltowe tematy to mam taka pętle ze jadę na Truskaw potem Palimiry potem na Truskawkę a potem na Nowy Dwór Mazowiecki, potem wzdłuż Wkry startując od Pomiechowka do drogi 571. Potem z 571 na Nune i stamtąd na Debe, zaraz za tamą skręca sie w prawo na szutrowke wzdłuż wału na Narwi. Za
-Jak kogoś ogarniesz to można polecieć na zapiekanki do Pułtuska


@Krecik666:
@FLAqMastah

Pułtusk to akurat mój homeland co prawda ostatnio rzadko bywam, ale budę z zapiekankami i starą Kawą na dachu znam i bez rewelacji.
Zwiedzanie: wiadomo, Wenecja Mazowsza, najdłuższy Rynek w Europie, fajny widok z wieży na rzekę i Rynek, z dzwonnicy też by był fajny ale chyba jeszcze nieczynne jest zwiedzanie, w wieży ratuszowej ośrodku muzeum eksponaty z osadnictwa
@FLAqMastah:

Pojeździłem w środę po południu jak przyjechałem trochę po mieście, ale mnie to chyba nie kręci. Bardzo agresywny styl prowadzenia kierowców, zwłaszcza w okolicach szczytu [...]

Ja mam takie spostrzeżenia za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miasto korpo-robotnicze, taka specyfika.