Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Mapy zostały zmienione na OSM, by zredukować koszty utrzymania strony. Kto wie, może Norwegia i Finlandia kiedyś się przyda ( ͡º ͜ʖ͡º). Fakt, na bardzo wąskim oknie może być utrudnione zwinięcie reklamy, bo wchodzi ona pod przycisk "Pokaż przystanki". Sprawdzimy, co da się zrobić, dzięki!
  • Odpowiedz
  • 0
@jakdojade: wydaliście na stronę kilkanaście/dziesiat/set milionów i teraz robicie oszczędności na mapach które są całym frontendem Waszej apki?
Szkoda :(
  • Odpowiedz
żeby nie śmiecić, to pośmiecę tutaj.
@jakdojade:
1. po wpisaniu miasto.jadojade.pl nawet przy tymczasowych ciastkach wchodzi na stronę miasta, wyświetla pełną mapę kraju, a przy chęci wyznaczenia trasy pyta o miasto... nie wiem, może to stara (ajwaj) wersja przeglądarki, ale poprzednio działało z jeszcze starszą bez problemu.
2. dopasowanie szerokości strony do szerokości przeglądarki, występuje pasek przewijania poziomego. Po kliknięciu kółkiem i przesuwaniu goni nie tylko mapa, ale też strona.
3.
  • Odpowiedz
Nie można wkliknąć się w koniec nazwy przystanku, nie działa też home i end, trzeba klepać strzałkami lub ctrl+strzałki.


@macgajster: ok, to akurat działa na czymś nowszym. Na palemoon 11 leży.
  • Odpowiedz
@Rabusek: jakby podliczyć 2 lata pracy naszych 3 programistów, nie wiem czy uzbieramy jeden milion... :( Jakby całą firmę to może dobrniemy... Staramy się nie oszczędzać na użytkownikach, ale akurat na zmianę map nikt się nie skarżył.
@macgajster: dzięki za uwagi, postaramy się uwzględnić i dziękujemy za pochwałę ;)
5. jeśli chodzi o śmieci to służą one do (choć mogę się po części mylić) : criteo - sieć reklamowa serwująca
  • Odpowiedz
@Rabusek: ile, bo nie wiemy?( ͡º ͜ʖ͡º) Co innego kupowanie firmy a co innego jej dofinansowanie ;) Prace nad nową stroną rozpoczęły się na długo przed sprzedaniem udziałów.
  • Odpowiedz
  • 0
@jakdojade: a to zwracam honor.
Nadal, nie uważam ze na zmiany map nikt się nie skarży. Zróbcie ankietę na fejsbuku czy nawet tu na wykopie to zobaczycie :P
Ale business is business, sam gdybym słuchał ludzi przy swoich decyzjach biznesowych tez bym daleko nie zaszedł, Wiec to jak najbardziej moja opinia, jak macie z tego jakaś większa oszczędność to props i powodzenia
  • Odpowiedz
@Rabusek: robimy statystyki zgłoszeń i według tego będziemy wprowadzać poprawki, jeśli pojawią się tam mapy to oczywiście sprawdzimy inne opcje, ale dzięki za uwagi - konkret jest zawsze lepszy niż zwykłe stwierdzenie, że coś jest złe.
  • Odpowiedz