Wpis z mikrobloga

Mircy, ale kisnę z siebie ;-)

Zostałem wysłany jako wsparcie klienta do JUESEJ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Klient płaci za hotel i wynajęte auto. Dietka z roboty się zgadza. Normalnie nic tylko korzystać i zwiedzać Texas ( ͡ ͜ʖ ͡)

Po zameldowaniu w hotelu myję sobie ręce i twarz po długiej podróży. Rozglądam się, ale nie ma czym się wytrzeć poza jakimiś mini ręcznikami obok umywalki wielkości chusteczki do nosa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zaglądam do pomieszczenia z wanną i wisi sobie coś wielkości typowych, polskich ręczników do rąk i twarzy na wannie.

No to biorę i wycieram się. Super.

Po trzech dniach zauważyłem, że ten ręcznik jakiś taki szorstki jest. Te duże ręczniki do ciała są dużo przyjemniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) No to zostawiłem ten ręcznik na podłodze, żeby wymienili na świeży (tak mówi hotelowa ulotka). Wymienili. Pachnie świeżo, ale dalej szorstki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dokładnie tydzień po zameldowaniu, w niedzielę, siedzę sobie na tronie, leniwe, weekendowe posiedzenie. Widzę ten ręcznik znowu zawieszony na wannie. Codziennie pani sprzątająca wieszała go na tej wannie, mimo, że zostawiałem go na blacie obok umywalki.

I nagle olśniło mnie.


#wiesniakwhotelu #truestory #niewiemjaktootagowac
naugthtyprogrammer - Mircy, ale kisnę z siebie ;-)

Zostałem wysłany jako wsparcie ...

źródło: comment_ivaX4yfNKVbuFlLYKns16MlZFMwNjHv4.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Jerry664: Hmmm, no nie wiem. Z domu? Jak ktoś ma podgrzewaną podłogę to spoko, ale jednak stawanie bosą stopą na płytki zimą to nic przyjemnego. Zawsze miałam ręcznik do stóp. Niektórzy kupują sobie jakieś dywaniki, ale dla mnie to syf, nie da się tego normalnie wysuszyć, brudzą się szybko, problem z praniem.
  • Odpowiedz
@CCTVm8 nie tylko Ty xD już na początku opowieści czułam, że chodzi o dywanik łazienkowy, ale miałam nadzieję, że to nie to xD Do tej pory nie potrafię się powstrzymać ze śmiechu, aż ludzie się na mnie dziwnie patrzą xD

@naugthty_programmer jesteś mistrzem

Serio tak mało trzeba byś była szczęśliwa i nazwała kogoś mistrzem?
  • Odpowiedz