Wpis z mikrobloga

@micwro I tak i nie, możesz trafić bardzo dobrze albo bardzo źle, zależy jakie układy w danym salonie panują. Gdzie byś nie kupował to ja i tak polecam sprawdzać. Znam jeden salon, gdzie samochody warte uwagi z przysalonowego komisu rozchodzą sie jak ciepłe bułeczki wśród pracowników, a do sprzedaży w komisie trafiają generalnie mocno przechodzone sztuki po odpowiedniej korekcie wszystkiego :)
@wasiuu docelowo tez chciałem kupić Astre GTC ale raz, że było to na granicy mojego budżetu, a dwa, że jak zacząłem oglądać te wszystkie rzeźby samego Michała Anioła polskiego blacharstwa i lakiernictwa to mi się odechcialo. No i wtedy pojawiła się okazja na Vectre, z pewnych rąk, o wiele tansza, praktycznie po rodzinie to wziąłem i póki co jestem bardzo zadowolony :) Kiedyś jak byłem jeszcze w techbazie to powiedziałem, że nigdy
@SmokeProspector: Astrę kupiłem 6 lat temu i zdążyłem się już trochę znudzić, a że jest w nienagannym stanie to chciałem za nią ok. 20tys. Nie było chętnych za te pieniądze, bo laweciarze mają po 16k z podobnymi hehe przebiegami, wiec uznałem, że nie oddam nikomu za półdarmo i po prostu dokupiłem Mercedesa.