Wpis z mikrobloga

chyba zmienię pracę nawet na taką mniej płatną. nie wiem, mam tej dość. z kolei wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ale nie mam dzieci i kredytu do spłacenia, nie dążę do sześciu zer. wczoraj na uczelni gościu który robi gry dał nam w zasadzie wykład motywacyjny i kazał zmieniać często pracę póki jesteśmy młodzi bo potem będzie coraz gorzej i miał rację. ale nie jest tak łatwo zmienić pracę na coś zupełnie innego, niby rynek duży a gówno, ciężko zmienić. w tej się wypaliłam po paru miesiącach a siedzę już prawie 2 lata xD a może się w ogóle do IT nie nadaję, całkiem możliwe. poskładam tyle cefałek ile się tylko da do końca tygodnia, obiecuję.
#pracbaza #zmianapracbazy #gownowpis
  • 5
  • Odpowiedz
@foster1: nad zmianą mieszkania też się zastanawiam, ale u mnie to kwestia kilku kilometrów, żeby mi było lepiej do nowej nieistniejącej pracbazy dojeżdżać xD powodzenia w zmienianiu
  • Odpowiedz
@ratemypoo: U mnie w robocie jest koleś który wcześniej pracował w banku - gdzie zarabiał 6-7 k na rękę

Teraz zarabia połowę tego ale jest ZAJEBIŚCIE zadowolony - bo tam już nie wyrabiał psychicznie (straszne ciśnienie na zdobywanie klienta, rozmowy z ludźmi tylko wobec ustalonego wzoru, pieprznięta szefowa, zabieranie roboty do domu itd.) - a teraz codziennie chodzi do roboty z uśmiechniętym ryjem i mówi że NICZEGO nie żałuje :)
  • Odpowiedz
@blogger: brzmi całkiem motywująco. ja się trochę boję takiego skoku w dół z kasą, specjalnie teraz nie chcę jakichś awansów, żebym potem nie miała jeszcze większej różnicy na minus xD
możliwości nie mam, na razie mnie w dwóch firmach nie chcieli xd ale będę szukać dalej
  • Odpowiedz