Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o grze EVERYWHERE, open world-zie/sandboxie od twórców GTA? Lezlie Benzies, zwolniony rok temu, główny programista serii od GTA III, założył studio razem z dwójką znajomych z R* North. Obecnie trwa rekrutacja na przeróżne stanowiska w studiach w 3 miastach na świecie (Edynburg, Budapeszt i Los Angeles).

Więcej można poczytać tu:
Strona internetowa gry
Facebook projektu
Artykuł na Polygon
Artykuł na VentureBeat

Może z tego wyjść coś ciekawego, ja im ogromnie kibicuję, bo jednak nie są to jacyś domorośli "nie wiadomo kto", tylko ludzie siedzący w branży od lat, pracujący przy wielkich tytułach. Nie rozumiem postawy R*/Take2 i zwalniania takiego pracownika (wiedząc tylko to, co jest dostępne w mediach).

Nie wiem czy to się nadaje na znalezisko, według mnie tak, ale mam wrażenie, że na mirko dotrze do więcej ilości ludzi. Jak ktoś chce dodać to droga wolna. #gry #gta #steam #ciekawostki (dla zasięgu)
Pobierz Reality - Słyszeliście o grze EVERYWHERE, open world-zie/sandboxie od twórców GTA? Le...
źródło: comment_a3Ezg4j5oQHbrjFYupOWzWzXf4FC1u8A.jpg
  • 2
@Reality: Wlasnie po tym ze ich zwolnili mozna twierdzic ze kolejne gry R* beda juz tylko odcinaniem kuponow od starych marek jak Gta czy RDR i samemu nic wybitnego czy innowacyjnego nie zrobia tylko beda klepac kase na trybach online. A byc moze nawet usunal single player z przyszlych gier.