Wpis z mikrobloga

Mireczki, otwieram z bratem palarnię kawy! :) Finansowanie załatwione, dostawcy umówieni, sprzęt już za tydzień będzie majstrowany u majfrendów, lokal dogadany!
Mamy tylko jeden problem - od kilku tygodni debatujemy nad nazwą. Chcielibyśmy, żeby to była nazwa w języku polskim (albo polskie słowotwórstwo), żeby nadawała się do przedstawienia partnerom biznesowym (biura, kawiarnie, restauracje), ale też żeby nie była "drętwa". Mniej więcej, żeby wstrzeliwała się w nurt nazw browarów kraftowych.
Obiecuję na swoje konto, że jeśli jakaś z waszych propozycji zostanie wykorzystana, to pomysłodawcy nie ominie nagroda rzeczowa (mam tu na myśli nasz wyrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Liczę na Waszą kreatywność!
Edit: palarnia powstaje na Śląsku - może jakieś nawiązanie?

#praca #biznes #copywriting taguję jeszcze #kawa #kawatime
  • 79
  • Odpowiedz
@hanny70150:

nie wiem, ale mam niezla paste.

Czy muszę zbudować #!$%@? wehikuł czasu i cofnąć się do lat '90 żeby wypić szybko kawę?? Cztery osoby 21 min, no #!$%@? ! Stoją w kolejce #rozowepaski z pierścionkami zaręczynowymi i jazgoczą, każda o czym innym... a z bitą śmietaną, a że zapłaci kartą, karta oczywiście nie działa, a że zapłaci telefonem, a że #!$%@?, a że stempelki zbiera. Do tego karta witaj, karta
  • Odpowiedz
@hanny70150:
1. "To nie jest kolejna niemiecka palarnia"
2. "Palenie wskazane"
3. "Czarno to widzę"
4."Czerwone czarne" <- chyba Wam nie trzeba tłumaczyć dlaczego ?:)
5. "Kawa palona"
6. "Polska kawka"
7. "KuKawka"
8. "To nie jest kolejna kawa dla lanserów"

Daj w ogóle znać czy coś kolwiek się spodobało :)
  • Odpowiedz