Wpis z mikrobloga

Zacząłem ze swoim różowym oglądać na #netflix Trzynaście Powodów.
Zarys fabuły: Dziewczyna popełnia samobójstwo. Główny bohater po pewnym czasie znajduje pod drzwiami pudełko, w którym jest 8 kaset magnetofonowych. Okazuje się, że Hannah (dziewczyna która się zabiła) nagrała na kasetach opowieść o trzynastu powodach które pchnęły ją do samobójstwa.

Jestem aktualnie na 4 odcinku, i muszę powiedzieć że się zaczynam #!$%@?ć. Serial jest zrealizowany bardzo ładnie, ale na każdym kroku widzimy tą sławną #logikarozowychpaskow Liczyłem na porządny serial analizujący co dzieje się w umyśle młodej dziewczyny, która decyduje się na tak drastyczny krok, a z odcinka na odcinek okazuje się jakie to białe samce są złe, jak gnębią dziewczynę bo powiedzieli że ma fajną dupę i jakie to społeczeństwo jest opresyjne wobec młodych dziewczyn. Po czwartym odcinku NAWET JA #!$%@? POCZUŁEM SIĘ WINNY JEJ ŚMIERCI bo w gimbazie robiło się listę z rankingiem koleżanek z klasy XD Oczywiście podczas jednego dialogu wyszło na to ŻE LASKI NIGDY W ŻYCIU BY NIE ZROBIŁY TAKIEJ LISTY XD
Zobaczymy czy dotrwam do końca sezonu xd
#trzynasciepowodow #seriale ##!$%@?
  • 13
@Pipeinski: 1. ona jest nastolatką i jest to przedstawione z jej perspektywy
2. widac ze ma problemy ze sobą bo jest na kazdym punkcie przewrazliwiona
3. slaba psychika

każdy może inaczej przyjąć taką liste, szczególnie jesli ma sie problemy z samooceną i ogółem z relacjami z rowiesnikami, dodatkowo jeszcze jakis pajac lapie cie za tylek w sklepie

a dalej nie ogladalem, jestem na 3 odcinku
gimbazie robiło się listę z rankingiem koleżanek z klasy


@Pipeinski: u mnie taka lista była nawet w liceum na zamkniętym forum

nawet się jakiś białyrycerz wysypał, porobił screeny i się zrobiła afera, ale nic z tego nie wynikło bo nie było tam nic zakazanego a ocenialiśmy nawet młodsze nauczycielki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Pipeinski: Mam tak samo, wkurza niesamowicie mocno, zresztą główny bohater również lekko irytujący.
Po przeczytaniu fabuły byłam nastawiona na całkiem niezły serial a po kilku odcinkach jest już mdły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cziskejk: No ja się bardzo pozytywnie nastawiałem, a wyszło (oczywiście mówiąc całkowicie subiektywnie) propagandowe anty white male gówno. Spróbuję jeszcze ze 2-3 odcinki obejrzeć, ale nastawiony jestem raczej negatywnie.
@Pipeinski jestem na 5. główny bohater jest straszny, taki bohater, a we wspomnieniach największa ciota. oglądam głównie, bo ciekawi mnie, co będzie na kasecie z nim
jesteś za płytki na ten serial i współczuję twojemu paskowi


@durielek: xD super argument, jak innym się nie podoba twoja ulubiona piosenka to pewnie gustu nie mają? Albo są zbyt płytcy aby zrozumieć piękne tego brzmienia? No shit stary, mój kibel jest głębszy niż ten serial, niestety zrobiony idealnie pod tłuszcze amerykanów. Bądź dumny że się wpisujesz.