Wpis z mikrobloga

Mirki dziś miałem ciekawe popołudnie. Pojechałem do Białegostoku załatwiać sprawy i spotkać się z koleżanką przy okazji, Ona ma dzieci, więc wziąłem ze sobą zrobione przez moją mamę DŻEMIKI jagody z lasu i wiśniowy :D . Załatwiłem, co miałem załatwić, ale niestety nie spotkałem się z koleżanką. Wracając do dom, na wylotówce z Białegostoku starszy Pan łapał stopa. Pomyślałem, że pomogę :) wziąłem Pana i zapytałem dokąd jedzie. On odpowiedział, a to i tak po drodze :) jedziemy, rozmawiamy (pan 78 lat :O ) Opowiadał mi o swoim życiu i o śmiesznych akcjach ze swojego życia :D dojeżdżając do miejsca pytam gdzie chciał abym go podwiózł, pytam gdzie dokładniej mieszka, to podwiozę pod dom, a Pan mówi, że mieszka w miejscowości xyz i znając ten region wiem, że to 10 km od miejsca, gdzie chciał, abym go podwiózł. Mówię, że zawiozę go do domu, nie chcę, aby starszy pan potem jeszcze 10 km szedł na piechotę, a On, że nie chce być kłopotem i dlatego poprosił o podwiezienie w to miejsce, aby nikt nie nadrabiał dla niego kilometrów. Ale postawiłem na swoim i odwiozłem Pana do domku :)
Zobaczyłem jak wygląda jego domek i obejście, zrobiło mi się jakoś smutno jak zobaczyłem w jakich warunkach mieszka tak sympatyczny i otwarty człowiek. Pomyślałem, że te Dżemiki dam temu Panu, może poprawię mu humor. I tak zrobiłem zaproponowałem mu dżemy i powiedziałem, że chcę mu jakoś osłodzić wieczór :) i On miał minę, jakbym zrobił coś mega ważnego i zaczął mi dziękować. Po chwili mówi, że ma coś dla mnie. i w sekundzie otwiera "garaż" a tam kilkaset kur :D i Dziadzio na siłę wyciąga mnie z auta i mówi, że chce mi dać wiejskie naturalne jajka :D Na siłę wcisnął mi ze 30 :D podziękowałem i rozmawialiśmy jeszcze ze 20 minut :D Mega fajny człowiek i zaprosił mnie na kawę i chyba się do Tego ciekawego Pana wybiorę pogadać i może zrobię jakieś zakupy, aby mu pomóc.
Tak chciałem się z kimś podzielić tą ciekawą historią.

#nocnazmiana #dziendobry #bialystok #pomagam ()
  • 46
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: Pojedź jeszcze do niego. Wiele czasu nie stracisz (w sumie w ogóle nie stracisz, bo w końcu dobrze wykorzystany), a nie dość że poznajesz miłą osobę to jeszcze sprawiasz mu tym dużą radość.
  • Odpowiedz