Wpis z mikrobloga

Czy możemy wywalić z tej rozmowy nataa992 ?
My rozmawiamy o poważnych problemach , a ktoś jeszcze sobie z nas jaja robi, troch szacunku !!!!
  • Odpowiedz
Skoro nikt nie ma namiaru na policjantkę z Rzeszowa, to tak jak pisałem wcześniej tam nikt nie prowadzi żadnej sprawy przeciwko tej firmie.
  • Odpowiedz
Witam
Przebieg zdarzeń identyczny . Tysiąc w plecy. Zgłoszenie na policję zaliczone czas oczekiwania + - m-c . Nadzieja znikoma na odzyskanie ciężko zarobionych pieniędzy.
Masza
  • Odpowiedz
Nawet jesli w Rzeszowie prowadzone jest jakies sledztwo to nie przeciwko firmie/ oszustwu samemu w sobie a jedynie odnosnie wykorzystania cudzych danych! Ja na policji uzyskalam info ze wogole moga nas wszystkich nie powiazac razem bo przelewy byly na inne rachunki....powiedziano mi tez ze reklamacja w banku moze nie przejsc ze wzgledu na to ze mozna zalozyc rachunek bankowy przez internet i nikt nie sprawdza danych!
Ogolnie kicha....a takich spraw obecnie maja
  • Odpowiedz
Zgadza się ,policja jest zawalona tego typu sprawami. Nie wiem jaki jest przepływ informacji pomiędzy komisariatami . Jakos mi się nie wydaje ze mimo naszych zgłoszeń ze rowadzone jest postępowanie w Rzeszowie połączą te zgłoszenia .
  • Odpowiedz
Jedno jest pewne czytają te wpisy i wydaje im się, że są nieuchwytni. Być może tak jest, bo najważniejsze dla sprawiedliwości jest zostawienie barierek co 10 każdego miesiąca :) Te wszystkie wydarzenia połączą w jedno i będzie je prowadziła jedna prokuratura, zapewne rzeszowska a co do trolla naata992 to jak pisałem nie zdziwiłbym gdyby to pisała jedna z osób organizująca ten "biznes"
Sprawdzanie danych na koncie zakładanym przez internet jest często przelew
  • Odpowiedz
Nie komentujcie tego co pisze nataa992 i to ich komunikacyjnie zabije. Czytajcie ale co by nie napisali nie komentujcie. Ignorujemy bo wylaczyc nie mozemy
  • Odpowiedz
@nataa992: myśle, że jesteś jednym z tych słupów i chcesz tu uspokoić atmosferę. Pamiętaj nikt w necie nie jest anonimowy i masz pewne że policja zapuka do Twoich drzwi. A poza tą sprawą to zanim rozpakujesz zakupy biegnij po słownik języka polskiego
  • Odpowiedz