Wpis z mikrobloga

Cześć koksy. Aktualnie moje suplementy to kreatyna + białko + jakieś witaminy. Często łapią mnie skurcze, zwłaszcza łydek, przez co ciężko ukończyć mi ich trening, ale gdzieś zasłyszałem, że BCAA może pomóc.

Stąd pytanie - czy BCAA rzeczywiście może pomóc plus drugie pytanie - czy któryś z Was zauważył jakąkolwiek różnicę od kiedy zaczął brać BCAA? Nie chodzi tylko o skurcze ale o wszystkie inne możliwe aspekty?

#silownia #mikrokoksy #trening #sport
  • 21
@Supsti magnez jem codziennie, bez niego skurcze by mnie lapaly co godzine :(

@tinues poczytam jutro co to jest :)

@Leshak pijam dwie kawy miesiecznie okolo, tylko w podbramkowych sytuacjach :)

Dzieki wszystkim za rady - ale czy ktos z Was bral BCAA i widzial jakiekolwiek efekty? Co to w ogole daje?

Moze sam magnez to za malo i powinienem jesc cos co pomaga go przyswajac?
@orlando74
@So_I_Scream

Rozne sa opinie na temat kawy, ja wole nie pic niz pic, ale gdybym mial bazowac wylacznie na swoich doswiadczeniach, to bym sie sklonil ku teorii wyplukiwania mineralow przez kawe. Otoz w dni, w ktore pije kawe zawsze lapia mnie skurcze. W inne dni oczywiscie tez, ale nie moge znalezc zadnej zaleznosci.
@So_I_Scream Badania zmieniają sie praktycznie co miesiąc, w zależności, kto je robi. Kawy zdarzało mi się pić dużo przez okres wakacyjny (3-4 dziennie), następnie ograniczyłem ją do 1-2 i zacząłem pijać magnez (za jakieś 11zł z Rossmana). Skurcze zaczęły pojawiać się rzadziej. Także polecam spróbować ;)