Wpis z mikrobloga

  • 1
@Zgredzimierz:
@piker:
@Krzemol: Ja tam wolę sedana, ale żona się uparła na karawan - no i akurat taki znalazłem praktycznie pod domem, w wersji, której szukałem przez rok xD A kombi też jest zajebiste, nie mogę złego słowa powiedzieć o jego linii i zupełnie nie ustępuje IMHO sedanowi.

@comer123: E tam, tablica jest właśnie zajebiście umieszczona :D No ale cóż - kwestia gustu (
  • Odpowiedz
@Funky666:
Miałem okazje przejechać się V6 w kombi (ti) i jakoś nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Nie bez powodu mówi się, że 1.75 to najlepszy silnik w tym samochodzie. I stąd te ceny.
  • Odpowiedz
  • 0
@susuke15: Oczywiście, że są, jeśli mówimy o benzynach z lat 90 ( ͡° ʖ̯ ͡°) 159 i nowsze (a właściwie to już od 156 w dieslu po lifcie) nie ustępują konkurencji pod względem bezawaryjności, a same diesle Fiata są nie do #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Funky666:
Dziwi mnie, że nikt nie wymienił benzynowego 2.2. TO nie jest zły silnik - GM - montowany chyba też w Oplach. Dosyć tani w serwisowaniu i naprawach, przy czym na te ostatnie nie jest wcale taki podatny (wg. opinii w internecie). Dynamikę ma już przyzwoitą a z wydechem Ragazzon brzmi dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jin: Racja, zapomniałem, nie wiem czemu w sumie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba zbyt małi mnie interesowały benzyny w tym aucie po prostu.
  • Odpowiedz
@Funky666: Te auto z wyglądu to 9/10 ale użyteczność..... Totalna porażka, przy 190 gwiźdze, świszcze, ja #!$%@?ę. Jak ludzie mogą takim gównem jeździć. Do tego neutronowo-platynowa złota karta w autoryzowanym serwisie.
  • Odpowiedz