Wpis z mikrobloga

mam spodnie jeansowe motocyklowe z 4SR bodajże classic II(kupione jakieś pół roku temu) No niby wszystko ok ale troszku mi się schudlo i mam wrażenie że wisza na mnie. I teraz się zastanawiam czy sprzedać je i kupić inne, lepiej dopasowane? Co myślicie? Nie mam żadnej fotki podgladowej ani nie jestem teraz wstanie takowej zrobic bo nie mam ich przy sobie
#motocykle
  • 15
@bocznica: jak wrócę do kraju to postaram się zrobić zdjecie, choć ono pewnie nie odda tego jak to wygląda w rzeczywistości. Wcześniej wisiały tak troche, ale właśnie widzę po moich "cywilnych" spodniach które kiedyś leżały dobrze że już mi z dupy spadają. Więc tam pewnie będzie jeszcze gorzej
@NajwyzszaFormaSztuki: spokojnie, zaraz będę spamowal dalej pod tym tagiem więc radzę już teraz mnie dodać na czarną żeby mieć spokój
Tak btw to niby gdzie mam się pytać, jeśli mam takowe rozterki związane z jakby nie patrzeć motocyklem? Czasem pytam tu o jakieś konkretne motocykle, czasem sobie posmieszkuje a czasem! Jak teraz zapytam o to czy spodnie powinny być dobrze dopasowane czy się tym zbytnio nie przejmować.
@fotograf_warszawiak: i tu jest problem taki(a raczej w mojej głowie) że jak zweze w pasie i to i by dobrze było zwezyc je wszędzie bo mam taką schize że bez tego będą źle wyglądały. No i obawa że mi to spieprzy