Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 1!
Faza pucharowa - Mecz 61

Tag do obserwacji: #mirkoserial (nazwa została z bitw serialowych) | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: Tym razem ocenimy filmy sci-fi (hard sci-fi, luźniejsze sci-fi, kino superbohaterskie i kino katastroficzne; bez względu na datę produkcji; z wyłączeniem komedii i filmów familijnych oraz kilku dramatów, które zostawiam na edycję z dramatami). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem filmy. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu fazy pucharowej zabawy. Filmy zostały rozstawione po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością oraz oceną na Filmwebie. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 1!
Faza pucharowa - Mecz 61

Tag...

źródło: comment_JIB5v3qD0T3I9nkc8Z4gz0U96rIjkhMo.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY FILM

  • Interstellar (2014) 83.3% (1119)
  • W stronę słońca (2007) 11.4% (153)
  • Sprawdzam 5.3% (71)

Oddanych głosów: 1343

  • 27
@klpt12: No ale przecież w tej scenie oni nie oglądali słońca z Ziemi czy jakiejś innej planety tylko ze statku lecącego wprost na słońce. To był główny motyw filmu. ;0
@Hahazard: Nie po prostu nie mam klasycznego bólu dupy, film według skali filmwebu to mocne 8, bez problemowe 9. Chociażby za muzykę, ujęcia z kamer IMAX, o grze aktorskiej nie mówię bo tu z dwóch stron można się spierać coś jak ps vs xbox. Dobry scenariusz, świetnie wplecione elementy nauki (nie mówię, że wszystko jest idealnie z prawami fizyki, bo nie jest). Góry na planecie Millera, obecność w innym wymiarze (tesserakt).
@orlando74: Ok, czyli najpierw mnie obrażasz a teraz prosisz o argumenty.

Ale ok, niech Ci będzie. Ogólnie Nolana szanuję mocno. Doodlebug, Memento i Incepcja to mocne 10/10 - pierwszy jako fajny eksperyment, drugi świetny motyw wyjściowy i taka sama realizacja, a trzeci to wzór z Sevres jak się powinno robić dzisiaj kino sensacyjne.

Batmany tez mi się podobały. Powiem więcej, nolanowskie "rycerze" to jedyne nietoperze, jakie mi podeszły ze wszystkich wcześniejszych
@Hahazard: Co tyle od Ciebie? Co to za argumenty, które mają według Ciebie przedstawiać, że "sprawnemu rzemieślnikowi zachciało się być Kubrickiem"...

- Chyba jest przedstawione, że wcześniej był pilotem? To miał być film sf skupiony na akcji poza planetą ziemią, a nie kolejne "Grey's Anatomy Koniec Świata" chcesz oglądać przemianę to TWD sobie obejrzyj spodoba Ci się. Tam to trwa już 6sty sezon.

- Przecież to jeden z lepszych momentów w
@Hahazard: Dobrze, że w Odysei jest spójna fabuła i konkretna interpretacja filmu (to tylko odnośnie Twojego przytoczenia - sam bardzo cenię Odyseję, ale potrafię rozróżnić dwa filmy, które dzieli przepaść czasu). Włącz samodzielne myślenie jeśli masz zamiar oceniać filmy w przyszłości. Bo powielanie nie swojej opinii bez możliwości jej argumentacji jest po prostu słabe.
@orlando74:

- Zarzucaj komuś niesamodzielność w myśleniu
- Podaj argument "a no i oceny na zagranicznych serwisach mówią same za siebie" jako jeden z pierwszych na obronę filmu

xD

dobra, ja odpadam, bo zaraz się sturlam z kanapy ze śmiechu. :D