Wpis z mikrobloga

Jestem w #!$%@? miła dla obcych, "dzień dobry", "przepraszam", "dziękuję" mówię odruchowo.

Tylko dlaczego zdarzają mi się takie żenujące sytuacje jak:

- powiedzenie "dzień dobry" podczas wchodzenia do kibla na stacji benzynowej XD

- powiedzenie "dziękuję" podczas odbierania gotówki z bankomatu XD i tak chwila grozy, kiedy sprawdzasz powoli, czy ktoś nie stał za tobą

- toaleta w klubie, zajmuję kabinę, ktoś puka do drzwi na co ja:



Kto nigdy czegoś podobnego nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamieniem :D

#gownowpis #heheszki #kawatime #karuzelasmiechu
  • 80
@hellyea: Mój kolega kiedyś długo rozmawiał z dziewczyną przez telefon. Zaraz potem zadzwoniła do niego rekruterka zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną. Pożegnał się z nią mówiąc "pa, buziaki":)
@hellyeah Na co dzień mieszkam w mniejszym mieście i dojeżdżam do pracy busem ze stałymi kierowcami no i tam to jest normalne, niestety jak wyjeżdżam na studia i wychodzac z tramwaju mówię "do widzenia" z przyzwyczajenia czuje źle xDD
@hellyea: spoko, ja kiedys po ciezkim dniu podjechalem sobie do drive thru w burger kingu, zlozylem zamowienie na koniec dodajac


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

dobrze ze sie w pore kapnalem i jeszcze z tego posmieszkowalem chwila z sympatyczna laska przy okienku by bym sie musial przejsc po pokoju
@hellyea:

- powiedzenie "dziękuję" podczas odbierania gotówki z bankomatu XD i tak chwila grozy, kiedy sprawdzasz powoli, czy ktoś nie stał za tobą


też tak kiedyś zrobiłem. Stałem przy bankomacie zamyślony, pod koniec na ekranie pojawił się napis "Dziękujemy za skorzystanie", oczywiście powiedziałem to sobie w myślach i odruchowo odpowiedziałem "dziękuje". Niestety tuż za mną stała jedna osoba xd