Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: cytuję :
Do pracy nie potrzebuje profesjonalnych, dużych kompresorów. Minimalne ciśnienie to 4bar
Posiada regulację dozowania środka chemicznego która pozwala na dostosowanie roztworu do czyszczonej powierzchni.
Wtyczka do szybko-złącza - pistolet współpracuje ze standardowymi szybko-złączami pneumatycznymi.

Dane techniczne:
Ciśnienie pracy: 4-8bar ⊗ Przyłącze powietrza: szybkozłącze ⊗ Pojemność zbiornika: 1000ml ⊗
@blubi_su przy kompresorze patrz tez na wydajnosc ile litrow na minute pompuje bo cisnienie to nie wszystko. przy malej wydajnosci bedzie ciezko obrobic cale auto bo nie nadazy z pompowaniem i bedzie trzeba robic odstepy. maly tlokowiec jak bedzie ciagle podawal moze sie grzac i dostawac w dupe. przy piaskowaniu nasza srubowka pompuje non stop ale takie tez jest jego zastosowanie ze powinien pracowac ciagle. tlokowy do tego musial by byc naprawde
@mickovsky: @BLKauto: Nada się taka pianownica do warsztatu ale zajmującego się maszynami rolniczymi? xD Chodzi mi o wydajność - żeby pokrycie ciągnika mi nie zajęło 10min i żeby piana trzymała sie długo bo maszyny zazwyczaj są gorzej zabrudzone niż samochody.
Kompresor śrubowy więc niech ciągnie powietrza i 1m3 na minutę byle robiła robotę xD
@szymonl: Karcher chyba najlepszy jeśli chodzi o mycie auta. W pianownicy dla mnie ważna jest regulacja ilości środka, często leci go po prostu za dużo w jedno miejsce. W przypadku ciągnika to duży rozprysk + dobra chemia.
@BLKauto: właśnie znalazłem coś takiego jak pianownicę do przemysłowej serii karchera - 4.112-053.0
Tylko musiałbym sobie zmienić lancę która i tak jest już podniszczona i może by mi to zagrało.