Wpis z mikrobloga

Perdole ten #tinder. Na fotkach laski przynajmniej 8/10, gadka się klei, przychodzi do spotkania, a tam wychodzi całkowicie niepodobna do tych z fotek maszkara z 25 kilogramową nadwagą. Takie oszustwa powinny być karalne. No i co z tego dziewczynko, że nam się dobrze gadało przez internet, jak na żywo nie pociągasz mnie ani trochę fizycznie? Tylko tracisz czas swój i mój. Twierdzenie, że wygląd jest nieważny i liczy się wnętrze wymysliły chyba właśnie takie zakompleksione panny albo stuleje z piwnicy. Jak nie będzie żadnego fizycznego przyciągania, to nigdy nic nie zaiskrzy. Nawet jakby się nie wiem jak zajebiście rozmawiało.

#zalesie #podrywajzwykopem #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 19
@szybkezemoplul: Przeważnie to robię. Obczaiłem jej fejsa, ale nie dodałem do znajomych, a miała tylko profilowe dostępne. Oczywiście też tak wykadrowane i z takimi filtrami, że wygląda na miss universum. Zresztą to już nie pierwszy raz dałem się tak wrobić :<
@miesozerna: Myślę, że żaden facet nie będzie ściemniał że ma 190cm, gdy w rzeczywistości ma 165 :D Tutaj dziewczyny mają o tyle lepiej, że w prost moga zapytac się o wzrost. Zapytanie o wagę ewentualnej kandydatki do spotkania nie uchodziłoby za zbyt kulturalne :D Tym bardziej, że po zdjęciach nie ma powodu do obaw :D
@halfmaniac:
standard, ale dlaczego w trakcie rozmowy, jak juz wam sie tak fajnie pisze nie poprosisz o "zdjecie na ktorej widac cie cala"? ja zazwyczaj dostawalem, a nawet specjalnie robily niektore. A te ktore udawaly ze nie bylo pytania, albo sie wykrecaly ze nie maja zdjecia.. no cooz, odpowiedz nasuwa sie sama :D wiesz nei chce Cie obwiniac, ze to Twoja wina itp, wiadomo grubas leci w #!$%@?, ale mozna troszke
@halfmaniac: wiem, rozumiem, ze tak to dziala, ale zawsze mozesz to wytlumaczyc. No i skoro na nie dziala odstraszajaco, to myslac dalej mozna miec podstawy, ze jest cos na rzeczy. Normalna laska nie bedzie robila problemu o glupie zdjecie i tyle, takie jest moje zdanie :)