Wpis z mikrobloga

Jeżeli jesteś szczupłym, delikatnym chłopakiem o dużej wrażliwości i bardzo samotnym, chciałbyś stworzyć coś na wzór dobrej przyjaźni i miłości, poznać kogoś kto ma swój duży system wartości i dużo ciepła w sobie , i cieszyć się każdym dniem to napisz do mnie proszę kilka słów. mam swoje priorytety, pracuję, kocham teatr i brakuje mi kogoś kim mentalnie mogę się zaopiekować i razem stworzyć cos ponadprzeciętnego opartego na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Jestem dobrym człowiekiem, też delikatnym. Nie szukam gwiazd, jazzy, cool, trandy - wręcz odwrotnie - chcę poznać skromnego, mądręgo, uczuciowego chłopaka o szczerych intencjach. Stawiam przede wszystkim na poznanie osoby, która wewnątrz jest bardzo samotna., możemy się zacząć spotykać Moim marzeniem jest po prostu Ciebie spotkac , pozdrawiam cieplo i usmiechnij sie :))) Ogłoszenie powtarzam bo jak na razie nie udało mi się nikogo poznać, wiele osób nie czyta go ze zrozumieniem, szukają łatwego szybkiego kontaktu, kierują się fizycznością lub są emocjonalnie niezrównoważone ale wciąż wierzę, że gdzieś tam jesteś i czekasz i może właśnie to Ty je przeczytasz...

#feels #milosc #zycie #oswiadczenie #lovelive
  • 9