Wpis z mikrobloga

@w_szafa: nie znałem tego tytułu, widzę że wydana w 2016 , miła niespodzianka, chyba spróbują tylko ciekaw jestem czy klimat gry mi podpasuje, wojsko lub dziki zachód (Desperados: Wanted Dead or Alive) jak najbardziej miały klimat który lubiłem, tutaj zobaczymy,no ale dzięki za info :)
  • Odpowiedz
@mr_car: ja bardzo lubię starożytna japonię "samurajów i ninjów" więc sie nie zawiodłem ani o milimetr ;)

W moim osobistym rankingu gier typu stealth/strategy zajmuje bardzo wysoka pozycje tuz poniżej Invisible Inc (bo jednak cyberpunk/scifi to dla mnie klimat nie do pobicia).
  • Odpowiedz
@Momono: heh nigdy nie umiałem przejść nawet pierwszej misji. Zawsze kliknęło się nie tam gdzie trzeba, gość zamiast siedzieć w ukryciu to nagle wyskakiwał wprost przed niemieckich żołnierzy itp.
  • Odpowiedz
@bart88uk: Shadow Tactics jest bardzo solidne. Nie jest pozbawione bugów (jest kilka a sensownego patcha nie było już kilka miechów - ostatnio dodali jakiś język, ale bugi sprawdzałem to nadal są...), nie jest idealne, ale ma prześwietny klimat i czuje się Commandosy / Desperados w tej grze. Koniecznie grać z japońskimi głosami i angielskim tekstem, nieporównywalnie bardziej klimatycznie (jak oglądam filmiki na yt z angielskim dubem to uszy więdną). Jeżeli
  • Odpowiedz
Robią, robią.


@w_szafa: Nie gralem, bo czekam na promo, ale wyglada nawet fajnie, choc nie ukrywam ze dla mnie klimat WW2 jest zdecydowanie bardziej wciagajacy, wiec dla mnie niemal 20letni BEL i dodatek to jednak szczyt w tym gatunku.
  • Odpowiedz
@mrbungle ja tez wole WW2 (mój ulubiony klimat zaraz po scifi/cyberpunk, ale wierz mi: jak lubisz komandosów to shadow Ci podejdzie. To naprawdę jest remake.

Mój osobisty ranking stealth/strategy to invisible inc -> komandosi -> shadowsy (mimo ze invisible to turówka to jednak klimat miażdży)
  • Odpowiedz