Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem uzależniony od kodeiny, marihuany i szlugów (dobrze, że jeszcze nie chlam). W trawę i nikotynę #!$%@?łem się sam, ale w kodę #!$%@?ła mnie pani neurolog. Odkąd pamiętam mam migreny, takie migreny, że Goździkowa wysiada. Pewnego razu na mojej ścieżce bólu trafiłem na sympatyczną pulchniutką panią neurolog, ów paniusia przepisała mi eferalgan codenie (500 mg paracetamolu i 30 mg kody). Środek ten był o dziwo bardzo skuteczny i miał bardzo przyjemne skutki uboczne, ból zastępowała euforia. Reszty możecie się domyślać, teraz #!$%@? thiocodin paczkę dziennie, 5 tabsów po przebudzeniu i 5 około 15 po południu i tak od 4 lat. Mam już tego dość i nie wiem jak zakończyć ten jebnięty maraton, mój #rozowypasek nic nie wie, bo jestem mistrzem kłamstw. Maryśka i fajki mi nie przeszkadzają, dzięki trawce jeszcze jakoś funkcjonuje, ale thio mnie wykańcza. Na odwyk iść nie mogę, bo mam zbyt dużo do stracenia, od tygodnia zmniejszam dawkę 2x4 tabletki dziś zjadłem tylko 3. Trzymajcie za mnie kciuki, bo może wreszcie będę wolny.
#narkotykizawszespoko #kodeina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 36
@kitz: "jak koda jest blokerem wychwytu zwrotnego sero i noradren" tak wiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A ja znam osobę, która nodowała przy 60 mg (dziewczyna, szczupła). Ale Ty wiesz swoje, więc nie będę Ciebie wyprowadzał z błędu. Tylko doczytaj o tej euforii przy opio chociaż (możesz od razu przejść do receptorów Mu)

Z fartem! ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: i jeszcze ten bullshit ze pierwszy raz i wyruchanie boga po 4 tabletkach, kodeina tak nie dziala. Zreszta koda za pierwszym razem nie powinna ciebie kopnac / zdecydowanie slabiej niz nastepnym razem. Nigdy nie widzialem by ktos takie dawki bral i bylby jakkolwiek w stanie cokolwiek poczuc. startowa dawka to minimalnie 150 mg dla "poczatkujacych"

@mynameis60: czyli dla ciebie koles 90kg koles bez tolery wyrobionej moze wziac 4 tabletki
@kitz: Mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe IMO. Wiesz, że są ludzie co np. po kawie latają, a niektórzy po fecie jedyne co odczuwają to problemy z zaśniéciem? Każdy organizm jest inny i nie mierz wszystkich swoją miarą. Co do "wyrabiania receptorów" - osoba z szybkim metabolizmem może tego nie potrzebować.
@mynameis60: typ ma nadwage przy swoim wzroscie o jakim ty szybkim metabolizmie mowisz :P to jest niemozliwe, ladowali przy mnie ludzie wielokrotnie i to za pierwszym razem, szczypiorki po 50 kg crack heady i 150 mg to byla minimalna dawka by poczuc. Ludzie po kawie lataja bo jej nie pija, kazda substancja w tej samej dawce bedzie dzialala na ciebie slabiej gdy wyrobisz sobie receptory ; d dobra juz nie ma
OP: @kitz: > 75 mg bedzie mialo jakiekolwiek dzialanie a tym bardziej euforyczne to chyba z #!$%@? niedawno spadles
Wiesz, że są inni ludzie niż ty, z innym metabolizmem i różne środki różnie wpływają na różnych ludzi?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na
@kitz

jak koda jest blokerem wychwytu zwrotnego sero i noradren.

co xD

z reszta w sumie sie zgadzam chociaz faktycznie może być tak że gość ma duze mozliwosci przerabiania tego do morfiny, choc nadal troche nie chce mi sie wierzyc bo nawet gdyby kodeina zostala w stu procentach zmetabolizowana do morfiny co jest #!$%@? niemozliwe to 75 mg morfiny nadal po takim czasie nie dawaloby satysfakcjonujacych efektow
no ale sa rzeczy o
Pewnego razu na mojej ścieżce bólu trafiłem na sympatyczną pulchniutką panią neurolog, ów paniusia przepisała mi eferalgan codenie (500 mg paracetamolu i 30 mg kody). Środek ten był o dziwo bardzo skuteczny i miał bardzo przyjemne skutki uboczne, ból zastępowała euforia

(500 mg paracetamolu i 30 mg kody)

euforia

coś ci nie wierzę