Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem uzależniony od kodeiny, marihuany i szlugów (dobrze, że jeszcze nie chlam). W trawę i nikotynę #!$%@?łem się sam, ale w kodę #!$%@?ła mnie pani neurolog. Odkąd pamiętam mam migreny, takie migreny, że Goździkowa wysiada. Pewnego razu na mojej ścieżce bólu trafiłem na sympatyczną pulchniutką panią neurolog, ów paniusia przepisała mi eferalgan codenie (500 mg paracetamolu i 30 mg kody). Środek ten był o dziwo bardzo skuteczny i miał bardzo przyjemne skutki uboczne, ból zastępowała euforia. Reszty możecie się domyślać, teraz #!$%@? thiocodin paczkę dziennie, 5 tabsów po przebudzeniu i 5 około 15 po południu i tak od 4 lat. Mam już tego dość i nie wiem jak zakończyć ten jebnięty maraton, mój #rozowypasek nic nie wie, bo jestem mistrzem kłamstw. Maryśka i fajki mi nie przeszkadzają, dzięki trawce jeszcze jakoś funkcjonuje, ale thio mnie wykańcza. Na odwyk iść nie mogę, bo mam zbyt dużo do stracenia, od tygodnia zmniejszam dawkę 2x4 tabletki dziś zjadłem tylko 3. Trzymajcie za mnie kciuki, bo może wreszcie będę wolny.
#narkotykizawszespoko #kodeina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Różowy nie wie bo…? Przecież mogłaby Ci pomóc z tematem. Może zabrzmi to absurdalnie, ale takie uzależnienie jest jednak mniej inwazyjne w życie niż chlanie – tyle, że szybko możesz wykorkować. Pamiętaj, że nic tak nie tyra psychiki jak podwójne życie. W końcu sam uwierzysz w te kłamstwa które sprzedajesz…
  • Odpowiedz
@kitz: Gówno wiesz, ale napiszesz? Po pierwsze mg a nie ug. Po drugie wyszukaj w google frazę "ultra rapid metabolizer CYP2D6" albo coś podobnego. A co do euforii - przeczytaj co to znaczy ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Przy tych dawkach zejdziesz sam bez problemu jak będziesz miał silną wolę. Nawet nie powinieneś mieć zbytnio skręta przy takiej dawce mimo, że długo stosujesz. Powodzenia, opio to shit.
  • Odpowiedz
@mynameis60: mialem na mysli mg przyzwyczajenie z psycho. I po co mam sobie czytać o enzymach? 5 tabletek thiocodinu nie ruszy nikogo co ty gadasz :D jeszcze sobie dwa razy dziennie do sniadanka i obiadku gosciu wcina.
o jakiej euforii mówisz jak koda jest blokerem wychwytu zwrotnego sero i noradren. a euforia to szybki skok sero. euforia jest zwiazana ściśle z pobudzeniem
  • Odpowiedz
@kitz: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Dzięki za poprawę humoru! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Powiedzieć Ci ciekawostkę? Główne efekty kodeiny wywołuje... Morfina ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Głupoty gadasz ziomuś
  • Odpowiedz
@mynameis60: o #!$%@? ziom nie wiedzialem, dzieki ze powiedziales, serio morfina? Mam doczynienia z thio od dluzszego czasu i jesli uwazasz ze 75 mg bedzie mialo jakiekolwiek dzialanie a tym bardziej euforyczne to chyba z #!$%@? niedawno spadles
  • Odpowiedz
OP: @kitz: z wiki
"Euforia – stan wyjątkowo dobrego samopoczucia z tendencją do śmiechu, radości, płytkiej wesołości i dowcipkowania, doznawany nawet pomimo rzeczywistych niedomagań organizmu[1]. Długotrwały stan euforii jest przeważnie objawem choroby psychicznej. Krótkie stany euforii są zjawiskiem naturalnym, mogą pojawiać się wskutek aktywności seksualnej, odniesienia sukcesu, pod wpływem alkoholu[2] oraz niektórych narkotyków np. ecstasy[3]. Mówi się też o euforii biegacza oraz euforii wysokościowej.

Euforia powodowana jest zwykle przez
  • Odpowiedz
OP: @kitz: Mam niską tolerancję na opiaty, pierwszy raz po 60 mg tak mnie porobiło, że wyruchałbym boga. I tak opiaty takie, jak koda mają mniejszy impakt na ciebie i otoczenie niż alko.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz