Wpis z mikrobloga

kiedyś, chyba z 10-12 lat temu poznałem dziewczynę z wykopu. Wysłała mi swoje zdjęcie, ale nie było na nim dużo widać (co powinno było mi dać do myślenia), rozmowa fajnie się kleiła, więc oboje postanowiliśmy się spotkać na zapoznawczy spacerek, pogoda była ładna.

Spotkaliśmy się pod fontanną na rynku, takie białostockie charakterystyczne miejsce xD Podchodzę do ładnej dziewczyny "Agnieszka? Cześć, to ja anon" - "hehe cześć, jestem Sylwia to chyba pomyłka" - "ok spoko, narka"

a że na miejscu były tylko ta ładna i ta druga, więc metodą eliminacji podszedłem do tej drugiej i cześć, to ty aga? XD potwierdziła więc poszliśmy.

W myślach przez jakiś czas miałem takie pytanie - "a co będzie jak mnie ktoś na mieście z nią zobaczy?"

W każdym razie porozmawialismy sobie serdecznie, spacerek odbyliśmy w sumie Aga okazała się być bardzo fajną dziewczyną z charakteru, troche nieśmiałą ale było to nawet urocze. Rozmowa przebiegała całkiem fajnie, oboje mieliśmy coś do powiedzenia wtedy i nie było niezręcznej ciszy.

Jako, że przebieg spotkania nie zapowiadał jednak szybkiego końca, a byliśmy nieopodal przystanku autobusowego postanowiłem zrobić jej niespodziankę - powiedziałem "hej aga, w sumie to mam dla ciebie małą niespodziankę, zamknij oczy i licz do dziesięciu". Ta zamknęła oczy, dodatkowo zasłoniła je dłońmi i tak stoi. Wykorzystałem ten czas aby cichaczem wsiąść do autobusu który akurat przyjechał xD Jak odjeżdżałem autobusem, to ona stała i chyba dalej liczyła.

w sumie to tak zakończyła się nasza znajomość xD

jak sobie o tym przypomnę, to trochę czuję zażenowanie swoim zachowaniem i muszę się przejść po pokoju. Mam nadzieję, że znalazła sobie jakiegoś konesera nadwagi albo zrobiła coś ze swoją sylwetką i nie tkwi w przegrywie.


#zwiazki #tinder ##!$%@? #rozowepaski może troche #cringe #wyznaniezdupy #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 20
chyba z 10-12 lat temu poznałem dziewczynę z wykopu

to nie bejt xD

@terwer358: czyli twierdzisz, że zaraz po powstaniu wykopu różowe paski wrzucały tu swoje zdjęcia anonom i umawiały się na randki?

@mcfox36 chyba ma rację - bait.


10 lat temu spotkać tu kobietę to było zajebiście ciężko, a już taką, żeby pasowała do takiej gimborandki to już w ogóle zapomnij, lol