Wpis z mikrobloga

@paprykarzszczecinski1: a po co ci większy? Gdzie ty będziesz tym 'szalec'? Na polskich dziurawych drogach czy na autostradzie do tej mitycznej 140km/h? A nie sorry, spod świateł trzeba wcisnąć żeby się do tych 60 rozpędzić w sekundę co by reszta plebsu wiedziała zes pan i władca. Wiesniactwo aż bije

@mazsynojciec: Zazdro cumplu, wrzuć fotki ze środka z chęcią popatrzę
@nienagannytroll: kazdemu wedle potrzeb. Nie mierz wszystkich swoja miara. W204 C63 (mialo 457 koni) to jedno z najfajnieszych aut jakie mialem. Autor wpisu kupil ciekawy model tylko ze zlym motorem ;)
@paprykarzszczecinski1: daj sobie spokoj stary, to jest porządne, podkreslam, porzadne auto bo to mercedes. Jedyne inne porządne to audi i bmw. Reszta to badziew bo są tanie, a to nie bierze się znikąd. Mówię Ci to ja, a ja mam prawo jazdy kilkanaście lat, więc wiem co mówię. I mam takie porządne auto, pełnoletnie, ale premium. A poza tym po co Ci tysionc koni w gównianym opakowaniu, żeby się
@mazsynojciec: Hoho, dopiero przyuważyłem:) śliczny merol, dobry alus. Kozak! Pije kompot żeby sie dobrze sprawował! Sporo taka pojezdzilem- bedziesz musiał mieć lekka nogę bo to cudo potrafi na mieście 12-13 zeżreć przy średniej nodze. Gratki! Jeździłbym!