Wpis z mikrobloga

to takie małe #rozdajo w skład wchodzą 3 numery cd-action numery 05-2003, 01-2003, 01-2004, może komuś się spodoba poczytać o #gry w gazetach z lat 2003 i 2004 ( niestety w 2 numerach brakuje tej płytki z jakimiś demami, programami, itp. Jednak gry, które były dołączane do gazet, są tam gdzie należy). Zakładam, że gracze tak jak ja lubią fantastykę, w takim razie dokładam kilka książek : Terry Pratchett "Zbrojni" oraz "Straż! Straż!", Stephan King "Ręka mistrza", Jacek Piekara "Charakternik", oraz Mark Lawrence "Prince of Thorns" (ta ostatnia jest po angielsku i trochę pomazana na pierwszych stronach moimi tłumaczeniami słownictwa, jednak potem się nauczyłem angielskiego i przeczytałem normalnie to tylko kilka pierwszych stron jest popisanych ( ołówkiem )). To jeszcze taguję #ksiazki #fantastyka . Tak swoją drogą moje pierwsze rozdajo, trochę skąpe, ale co tam. Jednak ktoś będzie mi musiał wytłumaczyć jak się korzysta z tego mikro random. Losowanie z pomiędzy plusujących do jutra do 15. Zielonki mogą brać udział, jeśli założyły konto przynajmniej wczoraj .
Pobierz b.....m - to takie małe #rozdajo w skład wchodzą 3 numery cd-action numery 05-2003, 0...
źródło: comment_c04BqQw636CD0mpj89FqfIGOykZMDBoI.jpg
  • 17