Wpis z mikrobloga

@hirud: może nie w najbliższej przyszłości, ale nie jest to niemożliwe. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale sam mam 2 znajomych Szwedów, którzy planują w niedalekiej przyszłości przeprowadzić się do Polski ze względu na obecny szwedzki klimat polityczny. Nie byłoby to też zresztą duże osiągnięcie, wystarczy być o poziom mniej samobójczym niż niektóre zachodnie rządy
@hirud: jaka oblężona twierdza? To raczej ty żyjesz w odrealnionym świecie jeśli tego nie widzisz. Wystarczy porozmawiać z przeciętnymi ludźmi, a nie sugerować się tym, co mówi minister ds. równości.

A o niezliczonych wadach Polski wiedzą i rozrachunek dla nich jest i tak prosty. Nie wiem czy na ja na ich miejscu uważałbym podobnie, ale to już jest w myśl zasady "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Nie mnie to oceniać
@hirud: super wizja bulwo.
Spójrz na historie, poczytaj, 20 minut i przeszedłeś przez tysiące lat. Myslisz ze wydarzenia takie jak upadek Rzymu trwały na przełomie roku? 10? 50? Nie, trwało to kilkaset lat.

To ze obecnie w perspektywie 10 lat nie widzisz żadnego zagrożenia dla naszej kultury, nie znaczy ze nie chylimy się ku upadkowi.

"Hurrrrr durrrr żyjemy nikt nie ginie Arabów max 5%" - super, pomysl teraz w jakim świecie