Wpis z mikrobloga

@niggerinthebox: Tutaj dochodzi jeszcze jeden element - kulturowy. @Soju siedzi na jakimś odludziu o kulturze dla nas niezrozumiałej :P
W każdym razie już tyle wersji słyszałem o problematyce podrywu azjatyckiej dziewczyny w Azji przez białego wysokiego europejczyka, że nie wiem w sumie komu wierzyć - a sam prędko nie sprawdzę.
@Vader-Poland:
Akurat ja jestem białym niskim Europejczykiem ( )
Ogólnie trzeba mieć sposób no i dobrze gadać w danym języku (na przykładzie Japonii i Tajwanu)

@niggerinthebox: w sumie kurde... Nie wiem już sam, nigdy nie miałem problemów z kobietami, raczej same przychodziły i przez to sam z siebie nie potrafię zrobić czasami pierwszych kroków :/ upośledzenie, próbuje to teraz zmienić.
@Soju: Może wie czego chce. Ogólnie każdą słabość można przekuć na sukces, skoro zawsze byłeś obiektem pożądania przez kobiety i "same przychodziły" to teraz nie powinieneś mieć większego problemu. Mówisz - stolik jest tylko osoby towarzyszącej nie ma, możesz być nią ty!
@dolOfWK6KN: No nic, postaram się jeszcze z nią spotkać. Najlepsze, ze na początku to wyglądało jakby ona zabiegała a teraz role się odwróciły...
Dzięki za rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zauważyłem jednak ze można bardzo łatwo z szarmanckiego i pewnego siebie Mirka zamienić się w dushbaga
@Soju: Chciałbym w niedalekim czasie wybrać się w ten rejon celem zapoznania się z miejscowymi dziewczętami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i korzystając z okazji że trafiłem na kogoś stamtąd to zapytam. Czy wiesz jak odróżnić azjatkę która prawilnie się trzyma, jest zaradna i leci na mnie bo ma jakieś standardy i akurat wpadłem jej w oko od takiej która daje każdemu, łącznie ze starymi oblechami i tylko