Wpis z mikrobloga

Do teściowej zadzwonił niby Play z super ofertą na stacjonarny, że niby będzie taniej. Po 10 dniach przyjechał kurier lecz nie zastał w domu teściowej. Mało myślący (dosłownie) teściu podpisał umowę, która jak się okazało nie była z play'em tylko jakimś nova coś tam.. I teraz tesciówka płaci dwa rachunki, z tepsy i z tamtego. Mój różowy bardzo się denerwuje z tego powodu, a nie może tego czynić w swym stanie. Muszę być bohaterem i to rozwiązać :) Co robić mirki?
#oszukujo #play #afera #pomocy #pytanie
  • 20
@shlepy
Wklej umowę.
Poza tym, można ją podważyć, bo teść nie miał prawa zawierać umów w imieniu swojej żony.
Tylko szkoda znowu teściowi problemy robić.
@GIBbeer: @sorhu:
zakręciłem: Teściowa odebrała stacjonarny, który jest na teścia. On też podpisał umowę, którą przywiózł kurier. Umowa była na teścia. Kurier powiedział, że przywiózł umowę z Playa..
Umowę mogę wkleić w weekend, wtedy będę u tesciów.
@shlepy: Jeśli już skończyła się umowa z tepsa to niech zrezygnuje i płaci tylko play
innej opcji nie masz niestety, z tego co piszesz wszystko odbyło się prawidłowo
@Najkon: no nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) podpisali umowe najpewniej z novum a nie play.

@shlepy
Znam ja podobne przypadki ale w związku z energetyką, dzwonią że niby wysyłają swojego pracownika a przychodzi inna firma.

Jeśli umowa była na teściową, to podpis teścia nic nie świadczy. No chyba, że podpisał sie za teściową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Narkan:
OP już wyjasnił:
umowa była na teścia, teść podpisał

nie sądzę by dało się coś z tym zrobić

nawet zakładając fakt że jakieś novum podszyło się za play, nikt im tego nie udowodni bo skoro się podszywają to sądzę że nie nagrywają swoich rozmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście nawet jeśli padło się ofiarą oszustwa to można się sądzić i tak dalej i tak dalej, ale