Wpis z mikrobloga

Ale przypał, siedzę na przystanku i próbuje przeczytac na tej tablicy na której wyświetlają odjazdy, komunikat jaki się przewija na dole. I w zasiegu mojego wzroku stał taki #programista15k i trochę mi zajęło rozczytywanie tego komunikatu a potem jeszcze z 3 razy patrzylam kiedy w końcu mój tramwaj przyjedzie. I ten niebieski w końcu do mnie podchodzi:
N: cześć chciałem sie przywitać bo tez nie moge oderwac od ciebie wzroku
J: nie nie nie....NIEEE NIEEE zupelnie nie o to chodziło.
Zaczelam sie cofać i wsiadlam do pierwszego tramwaju ktory podjechal, wysiadlam na nastepnym przystanku a po 5 minutach wrocilam na przystanek poczatkowy majac nadzieje ze juz go nie bedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mireczku jeśli to czytasz i postanowiłeś byc alfą za namową cumpli to NIE PODDAWAJ SIĘ #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent
  • 92
@hannybunny Musisz się jej zapytać, natomiast ciesze się że nie miałem przyjemności kiedykolwiek zagadać do Ciebie.

Stawiam że nie masz odwagi zagadać do przystojnego niebieskiego na ulicy więc ciesz się że nie jesteś niebieskim i nie musisz się wysilać
Taaa a za 3 dni jakis typ napisze ze zagadal do dziewczyny na przystanku a ona tylko nie nie nie nie, to juz jest nudne.
taka reakcja trochę jak zachowanie 15latki (


@InsaneMaiden: Nie, to jest zachowanie typowej Polki. Zapytasz o godzinę albo tak jak ten koleś- po prostu zagadał, bo mu się wydawało, że ciągle się na niego patrzy- od razu pomyśli, że chcesz ją ruchać. Żenada.

bo może nie był w moim typie ale jest w typie kogoś innego


@hannybunny: A wiesz, że może po prostu zagadał, bo widział, że się po prostu
@SuchyBatman: Kiedys mialem taka sytuacje, ze chodzilem po fajki do sklepu i babka mnie zawsze pytala o dowód. Przychodzilem i dziwnie się na mnie gapiła i za kazdym razem pytala. Nie byly to moje urojenia bo nawet klienci to zauwazyli, raz jeden typek za mną powiedzial "pani sie chce umowic". Pomyslalem, ze moze faktycznie coś jest na rzeczy i dalem jej swoj numer, mimo ze nie podobala mi sie z wygladu,