Wpis z mikrobloga

Ale przypał, siedzę na przystanku i próbuje przeczytac na tej tablicy na której wyświetlają odjazdy, komunikat jaki się przewija na dole. I w zasiegu mojego wzroku stał taki #programista15k i trochę mi zajęło rozczytywanie tego komunikatu a potem jeszcze z 3 razy patrzylam kiedy w końcu mój tramwaj przyjedzie. I ten niebieski w końcu do mnie podchodzi:
N: cześć chciałem sie przywitać bo tez nie moge oderwac od ciebie wzroku
J: nie nie nie....NIEEE NIEEE zupelnie nie o to chodziło.
Zaczelam sie cofać i wsiadlam do pierwszego tramwaju ktory podjechal, wysiadlam na nastepnym przystanku a po 5 minutach wrocilam na przystanek poczatkowy majac nadzieje ze juz go nie bedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mireczku jeśli to czytasz i postanowiłeś byc alfą za namową cumpli to NIE PODDAWAJ SIĘ #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent
  • 92
  • Odpowiedz
@Jimmyjim: No raczej nie. Mogła spokojnie poczekać na swój tramwaj, a to jemu byłoby głupio. @hannybunny: Nie mogłaś mu powiedzieć, że nie jest w twoim typie? 10 nie jesteś, skoro podszedł do ciebie programista15k, więc myślał że może mu się uda.
Ja na przystanku potrafiłem zagadać, ale nie w taki sposób jak ten programista, wystarczy nie pokazywać że jest się przesadnie zainteresowanym, a tak naprawdę trzeba być sobą.
  • Odpowiedz
nie zesrajcie się

sorry #!$%@?

#!$%@? się

to na #!$%@?

wyjeżdżasz mi z tekstem, że kultura jest dla mnie pojęciem obcym


@Jimmyjim: nie no serio... jak w ogóle śmiałem coś takiego sobie pomyśleć... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Jimmyjim: mam się wdawać w dyskusje z kolesiem którego nie znam, nie wiem wyszło jak wyszło, moim zdaniem nie było dobrej odpowiedzi na to co się stało XD
@oczyszczony:

10 nie jesteś, skoro podszedł do ciebie programista15k, więc myślał że może mu się uda....


wszystko jasne, proszę się rozejść
  • Odpowiedz