Wpis z mikrobloga

  • 1
@siick rucola? W centrum to szpilka o tej porze powinna byc ok, albo w sferze zielona krowa, ewentualnie tez w centrum momo ale nie eiem czy juz dzialaja
  • Odpowiedz
Casa di Fulvio


@siick @segment: O tak, ostatnio bylam pierwszy raz i tez polecam, szczegolnie jak sie jest przejazdem albo nie chce szukac miejsca parkingowego w centrum. Duzy parking, dobra obsluga, jedzenie smaczne i dosc szybko podane.

Zielona Krowa tez bardzo ok.
  • Odpowiedz
@mrocznaszyszka: jak dla mnie jest ok, tyle że ja biorę burgera bez bułki, do tego bataty mają całkiem smaczne, frytki też są dobre, bo nie jest to jakieś formowane papkowate gówno, a warzywa mają różnorodne, co tez jest na plus. W porównaniu z zachwalanym Beskidem wychodzą naprawdę rewelacyjnie, a z Beskidu burgera nawet za darmo bym nie chciała..
  • Odpowiedz
@siick: W centrum masz bardzo dobre Gallo Nero, bardzo smacznie jest w Calabrii w Sferze2, dużo osób też poleca Trattoria Da tadeusz, ale to już nie centrum.
  • Odpowiedz
@siick: zgadzam się z kolegą powyżej, najlepsza włoska w centrum to Gallo Nero. Jedyna pizzeria w Bielsku, w której zjadłem prawdziwą włoską pizzę. Resztę jedzenia też oczywiście mają bardzo dobrą :).
  • Odpowiedz
dużo osób też poleca Trattoria Da tadeusz, ale to już nie centrum.


@lukaszw_: podobno pizzę mają dobrą. Sałatka z rukolą i kozim serem super, spaghetti do dupy, ale po tym jak się strułam tam i po tym jak się dowiedziałam, że nie byłam pierwsza, daleko jestem od polecania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz