Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałabym poznać Waszą opinię.
Myślicie ,że związek bez udanego seksu może być szczęśliwy? Mam 20 lat niebieski też jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami (4 lata stażu),a seks wygląda jak odpukanie i koniec.Mamy zupełnie inne wyobrażenia seksu ja lubię "na ostro"On nie specjalnie.Zaczyna mnie to irytować powoli ,ale bardzo Go kocham i nie wiem już co mam z tym robić.Czuję ,że denerwuje Nas to oboje ,ale za bardzo się kochamy ,żeby się rozstać.Nie wyobrażam sobie tak cienkiego seksu przez resztę życia..
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 39
  • Odpowiedz
ObitaUkochana: Pamiętam jak moja ex (pół człowiek pół nimfomanka) zakomunikowała mi, że chce mocniej w momencie jak akurat brałem ją od tyłu na kanapie. Po 15 sekundach jak złapałem ją mocniej za biodra, przyspieszyłem tempo i wkładałem po same kule obróciła głowę i wypaliła "ale przestań mnie ruchać jak jakąś szmatę". Aż sam się #!$%@?łem jak sobie to teraz przypomniałem, jaka ona była #!$%@? głupia.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania spróbuj mu to wyartykułować, może jakieś seksowne ciuszki mu zrobią z mózgu mamałygę, może mu powiedz, że chcesz żeby Cię solidnie przetrzepał. Powiem tak, z #!$%@? seksem długo wasz związek nie pociągnie. Miłość przeminie, cipka będzie dalej swędziała i za kilka lat go zdradzisz. Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale instynktu - nie oszukasz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania powiem ci to, co powiedziała mi pewna starsza (prawie 70 lat) pani: "wszystko można naprawić, poprawić i dogadać, ale jak nie ma ognia w sypialni, to nic z tego nie będzie".

Możesz oczywiście spróbować pogadać z chłopakiem, ale pewnych rzeczy się nie da po prostu przeskoczyć i zamienić spokojnego, grzecznego chłopaka w ruchacza-dominatora.
  • Odpowiedz
A poza tym chciałbym wyrazić zażenowanie że istnieją takie dziewczyny takie jak Ty, które radzą się innych, koleżaneczek, anonimowych ludzi, którzy kompletnie was nie znają, zamiast pogadać z partnerem, tym którego niby tak "kochają", pomyśleć razem nad jakimś rozwiązaniem, a problem ukazują tylko z jednej strony. W sumie same sobie problemy tworzycie.

A i jeszcze jedno. Zwykle jest tak, że mężczyznom libido spada z wiekiem, a kobietom rośnie. Czy to oznacza, że
  • Odpowiedz
RóżowaKreatura: Niestety nie, chyba że macie po 50+ lat. Znam z autopsji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Nie_PoprawnyPolitycznie: Też tak myślałem, to błędne myślenie. Są pewne potrzeby podstawowe, biologiczne które trzeba zaspokoić. Seks to nie jakiś drugorzędny dodatek, to nieodłączony element miłości. Jego brak jest tak samo patologiczny jak sam seks bez miłości, musi być i to i to.

Zaakceptował: Limonene

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: usiądź i porozmawiaj z niebieskim. Razem coś ustalicie ( ͡º ͜ʖ͡º) 3mam kciuki
P.s. To jeden z tych problemów, które musicie razem rozwiązać. Żaden doradca, ani mirko nie pomoże, jeśli sami nie będziecie chcieli nic zmienić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A jeszcze spytam. Jaki seks był na początku? Lepiej niż teraz, jeśli teraz mówisz o braku ognia? Czy czasem Tobie po prostu wymagania nie wzrosły, bo chemia opadła? 4 lata = znudzenie jednym i tym samym.

Czy może był taki od początku, było ok i NAGLE Ci się coś przestawiło? Nastepnym razem nie marnuj komuś czasu jak Ci nie odpowiada.

Rozmawiałam z moim


Jak ta rozmowa wyglądała?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Ok, ale ja nie uważam że nie jest ważny. JEST CHOLERNIE WAŻNY i obie osoby muszą być w 100% szczęśliwe z tego. Tylko czy my czasem nie tracimy właściwej istoty seksu, który jest chyba najbliższym wyrazem uczuć. Czy nie jest trochę tak, że takie szukanie to coraz nowszych doznań w łóżku prowadzi do tego, że zapominamy o tym żeby drugiej osobie było tak samo wspaniale? Oczywiście że można eskperymentować, ale ciągle
  • Odpowiedz