Wpis z mikrobloga

No elo Mirki!

Po rozmowie z @Emandero wyszło, że jest potencjalnie lepszy sposób na generowanie past, a są nimi łańcuchy Markova.

Przerobiłem jego kod na używanie biblioteki markovify, korzystam z identycznego zestawu past (ukradniętego od niego) działa to identycznie jak ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/22845879/mirki-i-mirabelki-%CA%96-zrobilem-generator-past-przy-/

Ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto plusuje dostaje wygenerowaną pastę. Przy testach udało mi się otrzymać takie złoto:

Butthole ostrzył właśnie miecz, gdy nagle zza drzewa wyskoczyła jakaś postać w kapturze próbująca zatrzeć ślady zbrodni paląc truchła.
#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python
  • 520
  • Odpowiedz
@Mamobija Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I zobaczyłem ten budynek, już wtedy zauważyłem że jest ciężki przypał bo ta #!$%@? tam właśnie je karmi i dlatego teraz coraz częściej odzywają się kontuzje, a on będzie mnie asekurować. Jak to złapałem, to mnie pryszpiliło do ławeczki.
Mówi do mnie rączką. No teraz już we łzach. – On pewnie jest na drugim końcu świata w kręceniu ARMów 15.
W pomieszczeniu śmierdziało, a ja nawet nie.
W tym momencie pojawiły się posiłki
  • Odpowiedz
@Kalafijor Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ukradkiem spojrzałem jej głęboko w oczy.
Jednym słowem był w SOR- pod warunkiem, że ktoś mi zwali tą pokrywę na łeb i rzekł. - Jesteś dobry, łowco.
Jego życzenie spełniło się, kiedy w Polsce nie ma znaczenia czy umiesz koronkowo programować, nie ma #!$%@? to go powiesili, jak był gruby to nadal jest, nawet bardziej.
Lekarz powiedział, żebym się przygotował, posprzątał trochę, bo spoko ziomeczek był z jej
  • Odpowiedz
@yourgrandma Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Adam mi na to, że kopnął psa sąsiadki, bo się z nas wyszła na spotkanie do znajomych na facebooku.
- Maciek, a co dopiero cieć który myślał że jest on od Khorinis dosyć daleko to mnie pryszpiliło do ławeczki.
“He had the salvage company on the ring if you think your so tough.
Przed chwilą z kolei
  • Odpowiedz
@Nebril_9000: Jest kilka perełek prawdy w tej paście muszę przyznać:

O trudnych początkach i radości

Jako przywitanie dodam pastę: Ja #!$%@?, ale szczęście - No
  • Odpowiedz
@MicNeo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie muszę się jakoś żyć z procentów, być może, znalazłyby się jakieś panny żeby im postawić drinka.
Katechetka w przedszkolu opowiada o tym właśnie chcę napisać, i bynajmniej nie brzmiał już dla niego wyprawa na Mount Everest.
Już chciałem otworzyć drzwi i mówi o tym ojcu, a ojciec się drze, że oni łowią bez niego bo przecież po równo się zrzucali na autobus i w pełni mnie unieruchomić, szarpnęła moje dłonie pod jej spodnie, ściskam i masuje jej jędrne pośladki, po czym wybiegł z sali takie tam szef pokazuje nam wolne miejsca siadajcie szypko bo zaraz Kondrat dopadł. Przycisnęli mnie do środka.
Wyzywalem ich czasami ze wiesniaki z was, z buszu, straszylem ze mam litr gurwa napoju z co2. - to jak pan to nazywa wredny Garbage colector, trzech na stu programistów boi się o tym nie miałem w mordzie zaschło xDDD
  • Odpowiedz
@lnglng Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dajesz plusa, inni też jeśli chcą, ja na szmaty przez całe życie.
Ja was #!$%@? #!$%@? nic się zdało tłumaczenie, że zajmie cały duży pokój.
Widziałem jaki był dumny, później zobaczyłem, że w węglu mogą być daleko powtarzałem sobie.
Stary też nie, ale horda kotów mojej sąsiadki była co najwyżej czułem w okrężnicy wstępującej a
  • Odpowiedz
@GlenPL Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teatralnym szeptem mówi do mnie, biedne #!$%@?, od dziś będziecie robić co chcę albo doprowadzę do tego, że jesteś weterynarzem i agresywne suki są twoimi sprawami.
Masz kompleksy z powodu wzrostu temperatury spowodowanej #!$%@? - dusiliby się jak niezrównoważona psychicznie połączone z menelstwem.
Dzisiaj mam dla was to znaczyło tak niewiele, to was się uczy: wysoka abstrakcja ułatwia analizę, tfu!
Ale wracając do nich tyłem - Co ty k***a robisz - Wychodzę - Gdzie wychodzisz? - No tak... –
  • Odpowiedz
@czikapu Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam byłem wzruszony, tym, co możecie stracić, to to, że może co trzecie słowo rozumiałem i zazwyczaj było to po prostu leżałem i uspokajałem się, co planuje.
Ale bądź co bądź rodziną zajmował się tymi sprawami, po części zaś, bo matka nie wszystko składa się w ramiona siostrzyczki, sygnalizując jej, że ewidentnie jej wina i jakby wiedział, to by sprzedawać te rzeczy.
Siedząc w pokoju a ja zaczynam się przyzwyczajać do takiego życia.
Porąbało mi się znudziłaś, a więc pozwolić katowi mnie udręczać w miłosnej, pojednawczej
  • Odpowiedz
@supertomek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nareszcie odnaleźli kogoś, kto potrafił im przewodzić. **** Harry, wraz z nią trzeci raz, kazała mi się wysoka, potężnie zbudowana sylwetka w okularach przeciwsłonecznych, cierpiąca na absolutny brak włosów.
Skuwamy mu ręce do tyłu, ale nie dopóki robiła to moja pierwsza rekwiracja owiec, mój pierwszy raz widzę pana wyprowadzonego z równowagi. - Ja #!$%@?, ale mam ogromną nadzieję, że będzie mi robić wykład.
Jak się obudziłem to Małysza już nie ma śniegu Lądujesz na dołku w paryskiej bagietmajstrowni Zapada decyzja o deportacji do domu, kot przy drzwiach zwrócił uwagę na zasadniczy, choć chętnie usuwany z naszego życiowego lenistwa, a równocześnie, podświadomie Messi jest genialny, ale ma płacić jeśli nie stałoby się to mniej więcej w połowie imprezy gdzieś na przecenie 10 kilo mleka w proszku.
Najpierw
  • Odpowiedz
@SkiB4 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona, czy właściwie on, sam już nie może przez swój brzuch dopaść nawet własnych sznurówek.
Proszę o Pana dane na które wcześniej nasikały lisy i sarny.
Seba sebuje, Grażyna grażynuje, w piątek gość przyniósł kanapki z kotletem schabowym, pracuje z nami taki chłopaczek z małej kasy wertheimowskiej, którą przed pięciu laty uratował ze swego zrujnowanego przedsiębiorstwa.
WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ
  • Odpowiedz
@gadzeciasz Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwierasz, oczywiście nawalone podpasek, chustek, papieru i innego #!$%@?, ale na razie drapie i żyje.
To jest dramat #!$%@?, to jest motywancja do szybkiego pedałowania.
po długich namowach zgodził się z palenia fajek po kryjomu na jedzenie kanapek z majonezem XDD Na widok tych obżartych zwłok na kanapie i sapał z wkienia.
Twarz jego
  • Odpowiedz
@Leshak Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki, kojarzycie tę pastę o słynnym czarnym podróżniku Wojciechu Cejrowsko, który przybywa do domu o 5 nad ranem.
Część gówniaków odwieziona, druga połowa została i dalej powinno być problemów.
Pierwsze niemiłe zaskoczenie – #!$%@?, w takim podnieceniu i nagle w alejkę wchodzą trzy różowe na oko lvl 15-16 czapki te takie raperskie czy skejterskie wiecie takie Tony Hawki.
Po wejściu na klatkę nasł#!$%@?ę nadchodzącej inby xD JEB JEB
  • Odpowiedz
@alterm Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po tym jak ksiądz pyta się czy umowa między nim a Karyną i jej spadły z dupy wyjęty KHURRRWA.
Powiedział mi, że na tej klatce schodowej obydwiema rękami śmiesznie uchwycił poręcz.
moje serce przepełniła zazdrość i strach mimo, że ledwo wyrabiamy z ich wyrabianiem i zmęczeni to może teraz byłyby traktowane poważnie i może poświadczyć nim, no i strażnik też się ostały.
Ale na razie nie mógł z nimi jechać i miał o to dobrze bo widzisz jak Karolcia kieruje w
  • Odpowiedz
@kornik20082 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy jedzeniu zawsze pieoli o zaletach jedzenia normalnych posiłków.
W ciągu dnia Gregor nie będzie #!$%@?ł z łażeniem po komisariatach i ma wszędzie układy.
A pisząc o szkolnym prześladowcy mam na sobie ma buty, takie jakie w CCC, co je podobno zakazali do Afryki w pare dni jeszcze #!$%@?ąc szarańcze po drodze.
Układa sobie w szkole zanim klasa wchodziła na biologię to czujnik kazał mi się stracić prawictwo za
  • Odpowiedz
@MlodyWilk Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skulony w pozycji obronnej, postanowiłem trwać w niej znajduje W sumie jednego z sąsiadów.
Na studiach zamieszkałem z dziewczyna z którą mój potencjalny związek zniszczył Darek.
Wciąż kuleje jak debil w lewo i prawo.
on mówi, że jedzie z nimi był bosmanem a
  • Odpowiedz
@try_catch_finnaly Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#peja #rap #heheszki #pasta Wyborna pasta #humor #humorobrazkowy #pasta KEKŁEM #!$%@? 100 :DDDDDDDD Dajcie tą pastę o tym wiesz.
Centrum handlowe jest całkowicie martwe i powoli pokierował jej ręką, umieszczając tablicę na miejscu.
Po wejściu do pokoju otwierają się, słyszę śmiechy.
Całe podbydło na parkiecie, darcie ryja : - Co on tam #!$%@? -6, myslałem że ich płaca będzie taka sama patola, wykształcenie – wyższa szkoła robienia hałasu,
  • Odpowiedz
@lamas Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dość, że #!$%@? przecież seks nie wygląda jak twarz Cowieka Maupy zaczyna się przechylać. Tak, ten Andrzej chwycił ją rękoma i co zrobił? #!$%@?ł na podłogę!
Ja mam to w sumie ma rację i zostałem z nim.
Why don't you get out of that uh, jabroni outfit.
-Ej, bo ja też jestem w innym
  • Odpowiedz
@tixe_ Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

On jednak otworzył oczy, ostatkami sił złapał mikrofon i zaczął #!$%@?ć jakieś byszy ryszy kysze leczo eżgdar.
Uruchamiamy poprzez izolację ciała w pozycji pionowej, stosownie do potrzeby uwieszał się klucza albo też cisnął go w pokoju, kurtkę tak samo.
Dzisiaj mamy 700tys pedagogów i 4 mln uczniów... policzcie sobie ile Uber opłacił blogerów, on zmniejszył ceny a ty co skotem na dwur wyszłeś zwariowany wariacie na co Piter mu mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo pobił człowieka i wręcz omamiając Polaków.
Jan Kowalski i witam na zajęciach i rozmawialiśmy sobie o żonie, którą
  • Odpowiedz
@svvup Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie ty -Co się stało braciszku?
I na dodatek fakt, że tuż przy drzwiach od mieszkania.
Kura kiedych, kura kiedych to było z łóżka, że nastawiony był prawidłowo na godzinę czwartą; na pewno chętnie by mu bardziej odpowiadało?
Raz pojechał na jakiś losowy przegląd to kapłanka jak mnie tylko oddali typowi ,co na tej antyludzkiej
  • Odpowiedz