Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@CzapkaG Przepukline dyskowa mialem na odcinku l5-s1, do tego mocno niestabilny kregoslup z racji rozszczepu luku s1. Do momentu, w ktorym nie zaczalem wiecej podnosic, nie mialem pojecia o istnieniu wady.
  • Odpowiedz
  • 18
@faren Nie ma niewinnych ludzi, są tylko źle przesłuchani. Nie ma zdrowych ludzi, są tylko źle przebadani.
Mam nadzieję że się ułoży. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@faren współczuję mirku. A jak po operacji? I ile masz lat w ogóle?
Ja też mam dyskopatię, pierwszy napad miałam w wieku 17 lat, ale taką rzetelną diagnostykę z rezonansem itp zrobiłam dopiero 2 lata temu, a mam 26. I trochę się boję tej choroby, co będzie z rodzeniem dziecka itd :(
I po jakim czasie miałeś tę operację? Nagle się to wszystko pojawiło, czy narastało w czasie?
  • Odpowiedz
@faren: Pytam bo mnie w majówkę będą cieli i strasznie się tego boję. Podobno jak będzie po wszystkim to będę mogla ruszać palcami prawej stopy i nie będę musiała jeść tramalu. Ale chyba nie wygląda to tak strasznie?
  • Odpowiedz
@faren: Siema Kolego. Na jakim poziomie byłeś operowany? Ja 6 lat temu miałem to samo. Stabilizacja + dwa implanty na poziomie S1-L5-L4. Poboli dość mocno około miesiąca. Potem przez pół roku będziesz czuł, że coś jest nie tak. Ale poźniej się przyzwyczaisz. Jedyny minus? "Swędzące śrubki" - bardzo dziwne uczucie. I czasami uczucie uciskania przy zmianie pogody. :) Jak byś chciał pogadać to zapraszam na PW. Operowali mnie w Piekarach
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella: Operacja wygląda tak > Zasypiasz. Kroją Cie. Budzisz się i czujesz jakbyś wpadła pod pociąg. :) Nic strasznego. Nie wiem czy już miałaś kiedyś rwę kulszową, ale jeśli jeszcze nie, a prawdopodobnie dostaniesz, to będziesz marzyć o tym, żeby Cie pokroili i naprawili. :)
  • Odpowiedz