Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy ma ktoś może płytę główną z sieciówką Killer E2400 Gigabit LAN controller? Gram dużo w #overwatch i mam zazwyczaj stały ping 50 ms, czasami mam wyższy. Jestem ciekawy czy po przesiadce na Killera, widać różnicę w pingu? Czy to tylko chwyt marketingowy? Za jakiś czas zmieniam kompa i zastanawia mnie czy brać mobo z Killerem.

Dodatkowe pytanie, czy ping 50 ms jest normalny dla #neostrada czy może mam za wysoki? Oczywiście podczas gry nie chodzą żadne aplikacje, które obciążają sieć.

#pcmasterrace
Overwatch-PL - Mam pytanie, czy ma ktoś może płytę główną z sieciówką Killer E2400 Gi...
  • 21
@ocelote: Tobie też polecę spróbowanie VPNa, który jest wpięty do punktu wymiany Orange. Dzięki temu sam pozbyłem się problemów z zapchanymi stykami Orange <=> Telia. Grając w CSa bez VPNa mam 5%-15% w godzinach szczytu, po VPNie 0% i ping niższy o ok. 10ms (dzięki Orange za super routing ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
@ocelote: Ja testowałem dwa VPNy - od mydevil i vpnonline.eu. Wygrał ten drugi, bo miał najmniejszy ping na serwerach pl03 i pl08 (zlokalizowane w atmanie i etop) i w zupełności do gier wystarcza mi pakiet 19,9zł/3msc. Mam też VPSa w Łodzi i postawiłem OpenVPN, ale tam już nie uzyskuję takich dobrych pingów, chociaż też jest wpięty do TPIXa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)