Wpis z mikrobloga

Przed chwilą w autobusie siedział pewien mężczyzna w stroju roboczym. Co chwilę wyciągał skitrane w plecaku piwo i je popijał. Na jednym z przystanków dosiadł się do niego mały chłopczyk, max 10 lat. Wspomniany Pan przez kolejne kilkanaście przystanków nie wypił ani łyka piwa przy chłopaku. Jak tylko młody wysiadł mężczyzna wyjął piwko i pozostałą połowę butelki wypił duszkiem. Szanuję.
  • 86
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: przecież ty zrobiłeś dokładnie to samo tylko w odwrotną stronę. XD

Fuck logic.

Ja ci mówię jak jest. Nie wierzysz, ok, nie zależy mi na przekonaniu cię. Twoja wola, możesz wyszukać i sprawdzić czy się mylę, albo możesz pozostać w niewiedzy i dalej wprowadzać innych błąd mówiąc, że "z tego co wiem (a jak widać nie wiesz) w zachodniej europie picie publiczne to wykroczenie".
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy picie w komunikacji jest słabe to się zgodzę, ale jak chodzi o miejsca publiczne to widziałem ludzi w różnym wieku pijacych alkohol w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Czechach, itp i jakoś nikt tragedii nie robił z tego jak u nas
  • Odpowiedz
@orzelek12: no i ci mirasy beda mówić ze nie mozna pic w autobusie xd #!$%@? sam bym pil w drodze do pracy gdyby nie to ze potem bym sie patrzyl jak debil w monitor i nic nie umial zrobic
  • Odpowiedz
odpowiedz


@kawa-i-papierosy: mozesz sobie pic co chcesz i ile chcesz, na pewno we francji i wloszech... jak zaczniesz robic burdy po pijaku jak patol to wiadomka ze wezwa policje...
w komunikacji publicznej tez sobie pij, tylko nikt tego nie robi w sumie a juz na pewno nie rano jak żul...
  • Odpowiedz
ta ilość patusów w tym wpisie co tylko by łoili swoje tanie piwerka w komunikacji bo przecież do domu nie dojado, trzeba wypić szybko w autobusie xD
  • Odpowiedz