Wpis z mikrobloga

  • 953
#gownowpis #maklowicz #pilkanozna

Tak sobie wyobrażam, że jakby taki Lewandowski skrytykował PiS to Kaczyński by pewnie nawoływał Bońka do w-------a go z reprezentacji XD
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fromGtoK: Ty Janie kasztanie, Twoja wiedza przy wiedzy Makłowicza to pikuś, jak możesz uważać go za gorszego tylko przez wzgląd na jego poglądy? Taki Cejrowski to pajac, głupkowaty, lubi krzyczeć i używać wulgaryzmów i dlatego można go ignorować, ale Makłowicza? Ma wszechstronne zainteresowania, zawsze miły, kulturalny i pogodny. Nigdy nie słyszałam, żeby na kogoś naskoczył bądź użył niecenzuralnego wyrazu. Lata podróży po cywilizowanych (nie jak Cejrowski) krajach pozwoliły mu na
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: owszem niewątpliwie posiada obszerna wiedze historyczną często w jego wypowiedziach słychac analogie historyczne, jednak przy całym swym dorobku itelektualnym sprowadził swoj dobytek do roli puzla w ukladance ktorej nie rozumie. Prezentuje liberalną wizje świata, zapewne wynika to z podróży obserwacji, etc. A teraz powiedz mi jaka siła polityczna miała by w Polsce byc za to odpowiedzialna i na wzór którego kraju reformy miały by byc przeprowadzane. Warto nadmienic iz
  • Odpowiedz
posiada obszerna wiedze

roli puzla w ukladance ktorej nie rozumie


@fromGtoK: Chyba Ty czegoś nie rozumiesz.
Nie zamierzam zagłębiać się w jego poglądy, zresztą nigdzie nie napisałam, że je podzielam. Pozwólmy ludziom myśleć, mieć własne idee; respektując jednocześnie zasadę, że czyjaś wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się moja wolność.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: skończyłaś a niczego nie udowodniłaś po co więc wogóle wdawałaś się w polemikę?? dla intelktualnych figlii ? no też nie. Cierpimy w kraju na zajebisty szum informacyjny, populizmy manipulacje i ty dziewczynko w żaden sposób temu nie zaprzeczyłaś. P--------o jak reszta
  • Odpowiedz
@fromGtoK: Nie zrozumiałeś ani kawałka moich wypowiedzi; nie zamierzam dyskutować na tematy stricte polityczne, bo nie widzę w tym żadnego sensu. Uważam tylko, że spychanie tak mądrego człowieka do roli pierwszego lepszego "bredzącego" lewaka jest nie na miejscu.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: a w jakim kontekście on się wypowiadał poza programem o pichceniu ?? nikt nie czyni mu zarzutów które odwoływały by się do jakości programu bo miał swój specyficzny klimat, notabene sam lubiałem go posłuchac ale sam to zaprzepascil mieszając się w politykę i to sprawa dużo bardziej odległa aniżeli zapalnik pt spot tvp XD
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: szkoda że te 600 ludzi którzy plusując poniekąd afirmują nieświadomie ten bicz przeciw interesowi gospodarczemu Polski, a neuropa ma na sztandarach splamione biografie i potrafi tylko plusowac smieszne memy.
  • Odpowiedz