Wpis z mikrobloga

@rales: kolejny ktory sie wypowiada a nie zna kontekstu, przesledz sobie wypowiedzi maklowicza polecam szczegolnie 2sniadanie mistrzow pokazal sie jako srednio zorientowany lewacki populista plujacy min na nacjonalizm gospodarczy
  • Odpowiedz
@rales: a jesli o bonka chodzi to powinien sprowadzic swoje wypowiedzi do tematyki czysto sportowej, bo nie jednokrotnie pokazal ze #!$%@? ogarnia funkcjonowanie panstwa, pisze to majac szacunek do p. prezesa Bonka
  • Odpowiedz
@ja_kasztan: bo w kwesti polityki #!$%@? głupoty nie mające pokrycia w szeroko pojmowanym interesie kraju, a ma zbyt duza sile kreowania opinii publicznej, a nie wierze ze robi to swiadomie. a twój komentarz jest z dupy wzięty...
  • Odpowiedz
@bahanadala: ja nie piastuje funkcji która powinna w myśl hasła łączy nas piłka dac pole do rozmow niezaleznie od pogladów itd imo aktywnosc prezesa pzpn w zyciu publicznym powinnan byc apolityczna
  • Odpowiedz
funkcji która powinna w myśl hasła łączy nas piłka dac pole do rozmow niezaleznie od pogladów

@bahanadala: przypominam ze dotyczy to prezesa pzpn.#!$%@?ąc od tego że jeśli juz to robi to mija sie z merytoryka, patrzy przez soczewke itd. Chyba nie rozumiesz że mecze reprezentacji to enklawa w której nie ma miejsca na polityke. kmiotku
  • Odpowiedz
@fromGtoK: W dupie mam mecze reprezentacji. Nie oglądam piłki. Każdy niezależnie od funkcji może identyfikować się z rzędem PIS i go popierać. Każdy może go krytykować. Ty odbierasz to prawo, bo wg. ciebie ktoś nie powinien bądź powinien. Nie. Każdy ma prawo.
  • Odpowiedz
@bahanadala: masz wąski pryzmacik i nie widzisz szerszego kontekstu, wszedzie chcialbys #!$%@? polityke. W sporcie nie ma miejsca na polityke głąbie to enklawa min. po to były igrzyska by lud odpoczął mentalnie od rzeczywistości XD kmiotku
  • Odpowiedz