Wpis z mikrobloga

Czas na trochę wspomnień. Czy wiecie, że kiedyś mieliśmy kobietę trejdera, która prawdopodobnie zawiodła się na bitcoinie? ;)
Bardzo ale to bardzo uczące są takie podróże w czasie. Uczmy się na błędach. Rolę rybki z dzisiejszych czasów gra fantastyczny zigi. Zgadnijcie kto będzie a kogo nie będzie tutaj na tym tagu i czy schemat powtórzy się za 2 lata i 2 miesiące.

Nie chcę straszyć, ale wygląda to bardzo brzydko. Przełamana ostatnia linia długoterminowego wzrostu (od początku handlu na giełdach). Po zejściu pod $255 następne punkty wsparcia są podobno w okolicach 220 (optymistyczny), 195 i jakoś niżej jeszcze, nie pamiętam, na ilu. A jak spadnie do 100, to chyba całkiem pozamiatane i ostatni gasi światło.


http://www.wykop.pl/wpis/10960348/ej-obudzilibyscie-sie-w-koncu-bo-nie-zobaczycie-na/
#btc #bitcoin #kryptowaluty
p.....4 - Czas na trochę wspomnień. Czy wiecie, że kiedyś mieliśmy kobietę trejdera, ...

źródło: comment_PkGnJ1hl1JrSagzdQvgWWzUqqbhHkytw.jpg

Pobierz
  • 10
Zgadnijcie kto będzie a kogo nie będzie tutaj na tym tagu


@pawlo74: Bitcoina używam od trzech lat. Z tym, że dla mnie to jest najtańszy środek płatności, nigdy nie traktowałem bitcoina w kategoriach spekulacji. Po prostu kupuję i od razu płacę za towar, nigdy nie trzymam dłużej niż kilka godzin i dlatego moje "zainteresowanie" kryptowalutą nie osłabło. A ekipa z tagu wymienia się co kilka miesięcy, bo wielu wychodzi po prostu
@BarteckR: przecież płatność za pomocą btc jest nie opłacalna. Kiedyś jak tylko mogłem to płaciłem btc ale od paru miesiecy jest to nieopłacalne że względu na chore opłaty transakcyjne. Pozostaje tylko spekulacja... a szkoda.
@ziomekg: @BarteckR: tu nie chodzi, że bitcoin jest zły, tu nie chodzi, że nie ma rozwiązań. Tu chodzi o element ludzki i o politykę. Rozwiązań jest masa tylko #!$%@? blokują dla samego blokowania. I to jeszcze inicjatorem jest głąb bez wiedzy technicznej, który stawia się ponad ludzi którzy są ekspertami w temacie.
@pawlo74: I tak wlasnie dziala ta twoja anarchia. Kazdy ma cos do powiedzenia i ostatecznie nic nie jest zrobione


@Bajo121: Anarchia i wolny rynek działa tak, że jak bitcoin nie da rady to na jego miejsce jest 20 silnych altów (i z 500 shitaltów)

Ale myślę że da rady.