Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oglądam z rodzicami taniec z gwiazdami na polsat. Jedna para coś tam mówiła o pierwszym pocalunku. Jedna dziewczyna mówiła że zrobiła to pierwszy raz gdy miała 14 lat, koleś gdy 6. Gadają tam ciągle o hehe dorastaniu, 1 miłości itd
Ojciec się mnie zapytal

A Ty Patryczku? Jak tam u ciebie z calo

Ogólnie mam dziś imieniny, 24 lvl, i siedzę z rodzicami przed tv.
Ja na to odpiwiadam speszonym głosem

eee yyy no w gimnazjum tam kiedyś

Mame #!$%@? starego na szczęście że co go to obchodzi. Ale wstydu się najadlem i dostałem heateningsy.

Oczywiście o tym że przez 24 lata życia nawet nigdy nie byłem na randce, a o pocalunku seksie czy związku nie wspomnę.
#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
źródło: comment_kR36Y7fMYmKVG6UyqxMXuRBMD4Ll9vaC.jpg
  • 14
UprzejmyZboczeniec: nie ma się co samobiczować, pogódź się z losem i odpuść sobie dziewczyny. Chyba nie masz zamiaru się kompromitować mając w tym wieku swój first kiss? Przecież loszka na bank by to wyczuła i cię wyśmiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Kochasz użalać się nad sobą co?
I z jakiej paki czujesz się gorszy wobec faktycznego stanu swojego życia? Masz po prostu trochę strat z lat wcześniejszych których nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, ale wyobraźnia podpowiada Ci że mogłeś przeżyć zajebiste rzeczy, ale się tak nie stało i tyle. Przypuszczam, że drugiej osobie krzywdy nie wyrządziłeś, więc chłopaku dobry, życia nie marnuj na wstydzenie się przed innymi za to jak
Ogólnie mam dziś imieniny, 24 lvl, i siedzę z rodzicami przed tv.


@AnonimoweMirkoWyznania: masz 24 lata i mieszkasz z rodzicami??? No to masz odpowiedź dlaczego nie masz kobiety. Jestes niezaradny. Pierwsze co zrób to się wyprowadz od rodziców, wynajmij choćby najmniejsze mieszkanie, ale bez rodziców. To pierwszy krok by być atrakcyjnym dla kobiet.