Wpis z mikrobloga

No #!$%@?.
-pójdź do mechanika na inspekcję i zaznacz żeby zbadali układ chłodzenia pod kątem wycieków bo masz co do niego podejrzenia
-mechanik stwierdza że nie znalazł nic niepokojącego
-po miesiącu nie zgadniecie co mi jebło w aucie...

Jak uważacie, wypada wymagać od nich w takiej chwili jakiejś odpowiedzialności czy przesada bo tak naprawdę w tamtej chwili wszystko mogło być okej?
A właśnie miałem się u nich umawiać na robienie zawieszenia, to teraz się nad tym jeszcze zastanowię...

@Kejran @damian_co_dalej orientujecie się co z układu chłodzenia mogło jebnąć tam skąd się dymi, czyli "za/pod silnikiem" ?
#motoryzacja #betafaszysty #mechanikasamochodowa #gorzkiezale
TypowyPolskiFaszysta - No #!$%@?. 
-pójdź do mechanika na inspekcję i zaznacz żeby zb...

źródło: comment_O1WORw3igmLjx9bxgajL6bfWKrgUct6R.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: Odkręć korek od wyrównawczego i zobacz czy nie bulgocze ci tam woda. Jak tak to UPG do wymiany. Możesz też mieć #!$%@? korek, który nie upuszcza ciśnienia w układzie i wyciska wodę przez każdą możliwą dziurę, przerabiałem takie coś i po wyczyszczeniu korka nic nie leci, a już zdążyłem jeden wąż wymienić jak później się okazało całkiem niepotrzebnie.

  • Odpowiedz
@instinCtoriginal ale może się też robić jeżdżąc krótkie miejskie dystansy na niedogrzanym silniku. Pojęcia nie mam, obczaj pozostałe oznaki UPG (np.: olej w zbiorniczku na płyn chłodniczy, dymienie z wydechu) i dopóki nie występuje większość z nich to może jeszcze trochę polata.
  • Odpowiedz