Wpis z mikrobloga

To Lucca, emerytowany owczarek niemiecki Marines, po otrzymaniu Medalu Dickin'a. Lucca straciła rękę w Afganistanie od improwizowanej miny-pułapki. Lucca ukończyła ponad 400 misji w Iraku i Afganistanie, podczas sześciu lat aktywnej służby chroniącej życie tysięcy żołnierzy.
#ciekawostki #militaria #psy #zwierzaczki
Pobierz Eskimoska - To Lucca, emerytowany owczarek niemiecki Marines, po otrzymaniu Medalu Di...
źródło: comment_8rrxvVoCIO9kK5OvebmSqvneeOkhGuvL.jpg
  • 43
@GregPelka: Czyli mają 4 ręce. I mamy takiej nomenklatury używać tylko dlatego że ktoś gdzieś sobie to napisał i zupełnie nie jest dla ciebie istotne to że logika jak powszechnie przyjęte zostało inaczej, tak?
@Eskimoska: Jak tak wam smutno Wy #!$%@?, że wam petarda psa straszy, to sobie kupcie psa myśliwskiego, a nie burka, co prócz ujadania na ludzi gdy Ci rano idą do pracy, nie wnosi do życia nic ciekawego. Ja miałem jagdteriera - mały, smukły a zachowywał się jak #!$%@? rambo. Twój piesek boi się petard? Sra pod siebie gdy ktoś powie przy nim "achtung"? Mój #!$%@? gonił te #!$%@? petardy i robił
Czyli mają 4 ręce.


@wkopywaczwykopywacz: Eee, odstaw te narkotyki.

I mamy takiej nomenklatury używać tylko dlatego że ktoś gdzieś sobie to napisał i zupełnie nie jest dla ciebie istotne to że logika jak powszechnie przyjęte zostało inaczej, tak?


Nie. Mamy używać nomenklatury, która wyraźnie dzieli kończyny z łokciami na ręce, a kończyny z kolanami na nogi. I trzeba wykazać się dużą dawką braku logiki, żeby tego nie rozumieć.
@GregPelka: Nie masz najmniejszego pijęcia a się wymądrzasz. Jak powiem do mojego pieska podaj łapę to podaje a jak powiem podaj rękę to patrzy się na mnie jak na idiotę, ja wierze bardziej mojemu piesełowi niż jakiemuś nikowi z internetów.