Wpis z mikrobloga

Rap to muzyka dla podludzi, zwykłej biedy umysłowej, która potrafi tylko siedzieć na dupie i biadolić

OJA ALE BIEDNY JESTEM, ŻYJĘ Z MAMĄ W BLOKU I NA NIC NAS NIE STAĆ, BO WOLAŁEM ZA MŁODU CHODZIĆ NA HEHE PIWKO Z ZIOMECZKAMI, ZAMIAST USIĄŚĆ PRZY KSIĄŻKACH I ZALICZYĆ ROK, A TERAZ #!$%@? NA ŁOPACIE U JAKIEGOŚ JANUSZA. #!$%@?Ć POLICJĘ

Czasem udają że mają pieniadze. Kupią raz na ruski rok za duży o 4 rozmiary t-shirt z gównianym i bezsensownym napisem, który umieścił jakiś student w ramach pracy zaliczeniowej z projektowania koszulek.
Oprócz tego, mówią, że rap najlepszy, bo przekazuje szczerze swe uczucia.
No #!$%@?, rzeczywiście xD
Teksty w 90% są o lojalności ziomków, jaraniu, #!$%@? policji i konfidentów, chodzeniu na mecze, biedy, albo pieniędzy, kiedy dostali w końcu zajebistą wypłatę 600zł i mogą kupić fullcapa. Wszystko to połączone #!$%@? bitem w metrum 4/4 i gównianymi wstawkami.
#pasta #byloaledobre #heheszki #bekazpodludzi
  • 56
  • Odpowiedz
@rider3031: jeśli rap kojarzy Ci się tylko z Popkiem i Dudkami RPK no to niestety nie słuchałeś nigdy normalnego rapu ale się wypowiadasz że rap to miejsce tylko dla patologii xDD Niektórzy wykonawcy normalnie kończą studia niektórzy nawet mają wykształcenie typowo muzyczne, zarabiają normalne siano i nie nawijają o patologii, ciekawe czego ty słuchasz?xDDD Muzyki klasycznej tylko słuchasz że jesteś tak wyczulony na nieskazitelny gatunek muzyczny?
  • Odpowiedz
  • 0
Chcialbym zobaczyc jakąś paste o brudasach co słuchają rocka metalu czy innych tych brudnych wypocin ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shatter: Zero, Deys (zaraz poleci beka od biedy umysłowej, że pedał), Bisz, Zeus, z tych co buja to Dwa Sławy.

@ ci dla których słuchacze rapu = patola
Ja tam nie dorabiam ideologii do rapu, słucham różnej muzyki, nie moja "wina", że akurat "rytmiczne wypluwanie słów rymowanych" mi się spodobało, kulturą około-rapową gardzę ;)
spiderbanan - @Shatter: Zero, Deys (zaraz poleci beka od biedy umysłowej, że pedał), ...
  • Odpowiedz
  • 2
@PrawyLewy jak kogoś poznaję i okazuje się, że ten ktoś słucha rapu, to od razu traktuję go jak kogoś gorszego xD szczególnie kisnę z ludzi +25 lat słuchających tej "muzyki".
  • Odpowiedz
  • 0
@Paladin_Woodrugh słucham muzyki, nie mam ulubionego gatunku, czasem mam ochotę to posłucham Bon Jovi, innym razem Grechuty, a jeszcze innym Bejonce. Wszystkiego mogę słuchać byle nie rapu.
  • Odpowiedz
@nobodyelse A czemu by skończyć #!$%@?ć o Taco? Nie mogę z tego. Jak tylko ktoś zrobi coś fajnego i się wybije to najpierw wszyscy się jarają, a miesiąc później już jest be, bo nie można być takim mainstreamowym.
Jego teksty się nie zmieniły. Były i są zajebiste. Nie wiem, może nie do każdego to trafia ale ten jego weltschmerz jest jak by czytał mi w myślach. Jego postrzeganie świata i samego siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@PrawyLewy W sumie to większość polskich piosenek w radiu możba podsumować

Znowu w życiu mi nie wyszło...

Albo ballady o nieudanej miłości, albo będę kochał będę bił albo jeszcze inne Ryże Hyże gwiazdy z mast bi de mjuzik od jednej piosenki...
  • Odpowiedz