Wpis z mikrobloga

@Mleko sprzedał prawa do zrobienia gry za kasę a nie % z zysków. Gra zarabia miliony a on dostał jakąś określoną sumę i teraz próbuje powiedzieć że jego książki są lepsze od gry. Ja nie oceniam, nie grałem, nie czytałem.
@Mleko:

Sapkowski pisze Wiedźmina. Dogaduje się z CD Project o wydanie gry. Gra staje się jeszcze bardziej popularna niż książka. Sapkowskiemu uderza sodówa do głowy


Nie, to dużo wcześniej się zaczęło, koło 2000 już taki był, wczesnej nie wiem
czyli w skrócie. Sapkowski pisze Wiedźmina. Dogaduje się z CD Project o wydanie gry. Gra staje się jeszcze bardziej popularna niż książka.


@Mleko: tak. Z tym, że nie wiadomo czy poszło o pieniądze czy popularność, ale faktem jest, że mimo sukcesu gry kokosów na tym nie zrobił, a poza tym za granicą gra jest popularniejsza niż książka i cześć osób myśli, że np jak przy serii Assassins Creed najpierw była gra,
@Mleko Sapkowski od zawsze był dupkiem.(zresztą podobnie jest z cejrowskim-to też poza kamerami #!$%@? jakich mało) Sam sie cholernie zawiodłem bo wybrałem sie kiedyś na spotkanie i gosciu był napity. Były też akcje że się obrażał, olewał fanów, traktował wszystkich z góry. Liczył sie dla niego tylko hajs.
Po wiedźminie nie napisał juz niczego równie dobrego. Próbował z trylogia husycką ale w połowie #!$%@?ł. Książka z akcją w afganistanie czy innym iraku
alkoholizm, megalomania tak na dobry początek


@kolega_taty2:
Podaj przykład dobrego pisarza, który nie był alkoholikiem.

@Mleko: Hejt idzie głównie ze strony gówniarzy, którzy tylko "grają w gry", ale są zbyt ograniczeni, by przeczytać jakąś książkę poza Przygodami dr Dolittle, albo tępaków nie rozumiejących poczucia humoru Sapkowskiego.