Wpis z mikrobloga

@rzep: w sumie to moi rodzice kupili takie garnki ze 20 lat temu (chociaż nie wiem czy na prezentacji, czy z jakiegoś tańszego źródła) i one są dalej w użyciu, więc chyba nie był to taki zły zakup.
@Hamouma: Doskonale pamiętam rzesze prawaków (i to nie żadnych zielonek) na mirko wychwalające PiS i Dudę i poniżające Komorowskiego i Platformę (którzy są o wiele bardziej liberalni od PiS, ba PZPR było bardziej liberalne xD). Ba, nawet widziałem przedwyborcze filmiki, w których prawaccy zwariowani idole, jak Braun i Sumliński, tez namawiali do glosowania na PiS. Więc z całym szacunkiem, ale wyparliście trochę ze swojej pamięci. @Ciemny_linuksowiec:
Sukces wyborczy PiS to
@Ciemny_linuksowiec: to nie była "jednostka". Całe gorące na mirko przez całą kampanie było zasrane Dudą i PiS i wpisy te były plusowane przez setki osób.
Chociaż dopiero 7 miesięcy jesteś na wykopie, to może cię wtedy nie było. Ale jeśli miałeś inne konto, to naprawdę tego nie pamiętasz?
@Kupojadek: Pamiętam i odcinałem się od tego na poprzednim koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W swoim życiu tylko raz na pis zagłosowałem - jak wybierali Dudę. A teraz wypok widzi wszystko w barwach czarno -białych. No i trzeba się do tego dostosować xD