Wpis z mikrobloga

Ogarniacie, że nie zamawiam Subwaya nigdy bo się sram, że zrobię z siebie idiotę? Zestresuję się, że nie znam procesu zamawiania, a Panie, które tam pracują będą mi zadawały pytania, na które nie znam odpowiedzi, że jaki chlebek, a pieczony, a pieczarek do tego, a z sałatą lodową, sosik jaki, a ten chlebek to ciabata, czy ze słonecznikiem? A ja zamiast odpowiedzieć to się opluje i ucieknę w panice XDDD to jest stulejoza dopiero...

#gorzkiezale #stulejacontent #feels
Niewierny_Mops - Ogarniacie, że nie zamawiam Subwaya nigdy bo się sram, że zrobię z s...

źródło: comment_b2Aciw0YGRIjJhTiZKDuR1UWWhDb8tN3.jpg

Pobierz
  • 42
@Niewierny_Mops: Instrukcja:
- podchodzisz z lewej strony (nie tam, gdzie kasa)
- wybierasz kanapkę z menu,
- określasz długość (15 lub 30),
- wybierasz bułkę (po lewej jest lista, np. miodowa posypka),
- nie dajesz sobie wcisnąć dodatkowego sera,
- wybierasz warzywa (najlepiej powiedz "wszystkiego po trochu", bo inaczej się poplątasz; no chyba, że nie lubisz czegoś, co tam mają),
- wybierasz sos,
- na miejscu lub na wynos,
- płacisz
@Niewierny_Mops: Nie jadam za często tam. Nie znam tej całej kolejności i też czasami jak mam do wyboru subway lub coś innego i jestem zmęczona, to wybieram coś innego, bo nie chce mi się zastanawiać nad tymi wszystkimi dodatkami, a jaka bułka, a jaki sos itd. Byłam tam już nie raz, a za każdym razem wypytuje, ale mam to gdzieś, co sobie ktoś pomyśli.
@Niewierny_Mops:

Ja juz jestem mistrzem zamawiania w Sabłejku. Ale kiedyś stałem tam gdzie Ty. Mój patent jest taki. Wchodzisz do S niby, że chcesz kupić, upewniasz się, że jest kolejka. Udajesz zainteresowanie tymi banerami z menu itp., że niby długo się zastanawiasz a w rzeczywistości słuchasz co mówią ludzie, którzy zamawiają. Następnym razem wchodzisz gdy jest dłuższa kolejka, podskakujesz, patrzysz na zegarek niby się spiesząc ale nadal słuchasz co zamawiają ludzie
@Niewierny_Mops:

Poradnik:
1) Podchodzisz z lewej strony i mówisz jaką kanapkę chcesz
2) Spyta o pieczywo - masz narysowane wszystkie rodzaje przy szybce, więc sobie coś wybierz, może być białe.
3) Spyta o ser - mówisz czy chcesz czy nie i czy ma dorzucić dodatkowy
4) Teraz idziesz dalej i wybierasz warzywa i dodatki - możesz powiedzieć POPROSZĘ WSZYSTKIE (ewentualnie dodając oprócz xxx).
5) Następnie spyta o sos, wszystkie rodzaje też